Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Erről mondanátok nekem véleményt?

Erről mondanátok nekem véleményt?

Figyelt kérdés

[link]


Nemrég találtunk egy kiscicat, neki szeretnénk hordozót. Könnyebb lenne, ha hátizsákos megoldás lenne, mert bicajjal vagy elektromos rollerrel szoktam közlekedni. Ha van más javaslatotok, azt is szívesen meghallgatom.


2023. jan. 14. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom mennyire eletbiztositas az a halos resz macska eseteben. Egy riadt macska barmire kepes a menekules erdekeben, el tudom kepzelni, hogy kiragja/kilyukasztja a karmaival.


Illetve hidegben jo lenne nem rollerrel szallitani, ha nagyon muszaj vinned valahova, mert egy ilyenben a huzattol csunya betegsegei lehetnek.

2023. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez tök cuki, de nem macskabiztos.
2023. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg kicsi, jó lehet a hátizsák, de aztán ki fogja nőni. A macskának nem jó, ha nem tud elhelyezkedni út közben, mert ide-oda fog hömbölögni az egész utaztatás alatt.

Én személy szerint azt ajánlom, hogy a macskát ne szállítsd biciklin, elektromos rolleren meg főképp ne. Ahogy motorral, ezekkel is egy balesetnél (akár a legkisebb esés esetén is!) A macskát nem fogja védeni szó szerint semmi. Ráeshetsz, ráeshet más közlekedésben résztvevő, de az is elég, hogy a táskával fölborulsz. Ezeknek a hátizsákoknak vagy egyáltalán nincs, vagy nagyon gyenge a merevítése. Gyalog oké, máshogy nem. Biciklire, hátsó csomagtartóra talán a fix, merevfalú hordozót fel lehet rögzíteni.

Én mindenképp a merev falút ajánlom. Lehet rá pántot tenni és átvetheted a válladon, illetve oldaltáska fazonból vannak jók. Ezekben le tud feküdni a macska, biztonságosabb. Gondolj arra, hogy viszed ivartalanítani( de nek tudhtaod, milyen műtétre lesz szüksége az életben), sok orvos kiadja a még bódult állatot...akkor belepasszírozod a hátizsákba a friss műtött macskát? Nope,nope.

2023. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor kicsit kifejtem, mert nem 10-en kilóméterekre szeretném szállítani. Annyiról lenne szó, hogy alapból a szuleimnel lakik, de néha át szoktuk hozni hozzám és a páromhoz (2,5 kilométer távolság). Nyilván nagy hidegben nem cipelnénk, viszont én általában mindenhová vagy rollerrel vagy bicajjal járok.


Nem másik városba terveztem vinni -10°-ban, de még csak dokihoz sem. 7-8 perces utazásokról van szó.

2023. jan. 14. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Oke, attol meg huzat az van. De egyszer kap majd brutalis ful es szemgyulladast emiatt, akkor majd talan atgondolod ujra, hogy mivel szallitod a macskat.
2023. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

7-8 perc alatt kb majdnem minden megtörténhet, ami miatt a hármas szépen kifejtette, hogy ez miért alkalmatlan.


Azért mert legyártották és árulják még nem lesz jó.

2023. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!