Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most hoztam haza az orokbeogad...

Most hoztam haza az orokbeogadott cicat, hagyjam, hogy bujkaljon?

Figyelt kérdés
Elbujt a mosogep moge, nem eszik, nem iszik. Nem tudom, hogy ilyenkor mi a jo? Hagyjam beken? A furdoben van, ott van az alom, a viz, kaja is. Vagy probaljam kicsalogatni jutifalattal?
2023. jan. 14. 17:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne bolygasd. Hagy békén. Hidd el, pár nap, és kijön.

Majd írj, mi lett.

2023. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Amugy eszik es az almot is hasznalta. Latszik, hogy okos cicus.
2023. jan. 15. 09:40
 13/14 Darius- ***** válasza:
48%
10- Ami traumatizalja az uj hely és jelenleg te, mert idegen vagy neki. Viszont ha simogatod kicsit, az utobbin valtoztathatsz pozitiv iranyba, nalam bejott, de nem akarom megmondani mit tegyél, ahogy gondolod.
2023. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kicsit jobb a helyzet, mar nem fel annyira tolem. Elojon, nezelodik, kiul az ablakba. De nagyon szomoru, szerintem depresszios :-( ejjelente folyton maukazik, en meg alig tudok aludni tole. Valakinek van ezzel tapasztalata?
2023. jan. 19. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!