Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fül rühességgel vittem a...

Fül rühességgel vittem a macskát állatorvoshoz, de csak egy oltást kapott. Ez normális így?

Figyelt kérdés
Ennek már 1 hete, de nem javult a cica. Ilyenkor amúgy nem szokták a fülét kitisztítani? Mert videókban láttam már olyat, hogy a rühös fülű macskák fülét kiszogták takarytani,a ztán csepegtetnek bele. Magában injekciós kezeléssel is kiírtható a fül rühesség? Vagy inkább vigyem el másik dokihoz?

2020. aug. 15. 05:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd másikhoz.
2020. aug. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen injekciót kapott, azt tudod?

Alapból azt mondom, hogy a rühös fulet takarítani kell és csepegtetni bele. Van olyan rácseppentő, ami rühösség ellen is jó, de akkor is ki kell tisztítani a fertőzött fület.

2020. aug. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik állatorvost neki.
2020. aug. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Advocate cseppek a fülatkát is irtják minden egyéb élősködő mellett.

A mi cicánkból szépen kiirtotta és azóta sem tért vissza.

2020. aug. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vidd másik orvoshoz, már csak viszonyítás végett is. Nekünk is volt egy utcáról befogadott cicánk, eléggé fülatkás volt, egyértelműen látszott a kávézaccszerű lerakódás a fülében. Elvittük állatorvoshoz, ivartalanítani és a fülatkáját megnézetni. Azt mondta, hogy altatásban megcsinálja neki azt is. Mikor érte mentünk, kérdeztük, hogy a fülatkára kell-e valamit használjunk ezután? Erre hebegni kezdett, hogy á, nem is volt fülatkás! Kérdeztem hunyorogva, hogy megnézte?...Azt mondta, persze. A füle ugyanúgy nézett ki utána is. Szerintem elfelejtette aztán összehazudott valamit... Oda se mentünk többet.
2020. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi Advocatet kaptunk rá és fültisztító folyadékot,amivel szépen kitakarítottuk a fülét. Utána nem volt probléma.
2020. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom felesleges bizonyos esetekben kipucolni hiszen a macska füle öntisztító és amúgy is nagyon érzékeny ilyenkor. Ha viszont gyulladás van akkor más a helyzet.
2020. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!