Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tápot ajánlottok?

Milyen tápot ajánlottok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van két lassan 1 éves cicám. Eddig a Whiskas Junior tápot és nedveseledelt kapták. 1 éves kor betöltése után milyen minőségi tápot tudnátok ajánlani?


Előre is köszi!



2023. jan. 24. 06:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert lővésed sincs, hogy mikor milyen táppal kell etetni egy macskát. Ezért kedves #11
2023. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
27%
Csak tudnám mi ez az RC gyűlölet itt az oldalon, ha az árát nem néznénk, akkor egy közép/gyenge felső kategóriás táp lenne, mégis úgy beszélnek itt róla egyesek, mintha konkrétan méreg lenne, ok ár érték arányban nem a legjobb, de nem olyan rossz mint ahogyan egyesek beállítják.
2023. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Es elolvastad valaha az osszetevoket, kedves 10-es? Gondolom nem. Vitaminokban gazdag igen, csak az a baj,hogy vitaminos kukorica, ami meregdraga. Nem akarom elhinni, hogy ha allitolag tenyeszto vagy, akkor ez igy szerinted rendben van! Az durva lenne.
2023. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
22%
#13 Mert nem értenek hozzá. Leírtam, hogy vitamin orientált táp, és főleg vitamin hiányos macskáknak ajánlott.
2023. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj mar meg, de inkabb etetsz vitaminos, 0 hustartalmu tappal, minthogy magas hustartalmu ÉS vitaminos tapot valassz? Egy husevo allatnak?

Oke 🤡🤡

2023. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Mi mem világos azon, hogy VITAMIN orientált táp+ hús? Értelmi szint 0.
2023. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
86%

Jaja, ertelmi szint 0. Szemelyeskedes az megy, latom.😂😂


En speciel el tudom olvasni az osszetevoket, veled ellentetben. Es meg csak tenyeszto se vagyok, igy ez meg kinosabb is neked. 🤷‍♀️

Nem azzal lenne a baj, ha bevallanad, hogy extra kedvezmenyesen vagy ingyen kapod a tapot, mer persze, ott sporol az ember, ahol tud. Hallottam mar ilyenrol tenyesztoktol.

De ha te komolyan gondolod, hogy ez igy rendben van, ilyen osszetevokkel, az GÁZ!

2023. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

#4

Nem kifogás, hanem a valóság. Sajnálom ha ez ennyire zavar. Igen, hibáztam mert nem olvastam el az összetevőket, hanem a vélemény után mentem, de én ezt belátom, segítséget kértem, nem tudom miért kell ez a lekezelő hangnem. Normálisan is megérteném. Vettem állatorvostól is tápot, de pl azt úgy löktem ki ahogy volt mert nem ették. De oké, legközelebb majd hagyom ott a zacskóban megfulladni, ha találok még. És akkor nem lesznek ilyen szép kifogások.

2023. jan. 24. 14:46
 19/29 anonim ***** válasza:
88%
Probáld meg az acana indoort , az enyém már negyedik éve ezt eszi.
2023. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%

Igen, mert az a két verzió van, hogy hagyod a macskát megdögleni, meg sz, hogy ztána sem nézel egy évig, hogy mivel eteted...


Esetleg megmented és két perc alatt kikeresed neten, hogy mit kéne adni neki, áá, dehogy. Akkor inkább meg se mented. Igazad van jár a keksz.

2023. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!