Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tápot ajánlottok?

Milyen tápot ajánlottok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van két lassan 1 éves cicám. Eddig a Whiskas Junior tápot és nedveseledelt kapták. 1 éves kor betöltése után milyen minőségi tápot tudnátok ajánlani?


Előre is köszi!



2023. jan. 24. 06:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%
Alleva <- ez milyen márka? A közelemben lévő kisállat boltban ilyet kapni csakm
2023. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%
Kvára túlárazott. Amúgy nem rossz.
2023. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
37%

Durva, hogy szegény kérdezőt mennyire leszóltátok, eléggé sok frusztrált ember élheti itt ki a mindennapok frusztrációját, szerintem ha megmentette a macskákat, és szeretet meg tetőt adott a macskát feje felé, és megkaptak minden orvosi ellátást (ivartalanítás, oltások), és nem kinti egerésző cicák, akkor már sokkal többet tett a macskákért, mint bármilyen falusi hülye, whiskas ide vagy oda.


Egyébként meg nagyon durva, hogy mennyire rá vagytok állva arra a tápra, minden ismétlem minden egyes kérdéshez beírjátok, süt a válaszotokból a pökhendiség és a ki ha nem én stílus, ha valaki mással meri etetni a macskáját az már egy gyökér, Royal Canin? Hát te hülye vagy azzal se etesd

..:)

2023. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

#23

Köszönöm!

Minden oltásuk rendben van, rendszeresen látja őket állatorvos, havi 1x elviszem őket, hogy minden rendben van-e. Kinti-benti cicák, mert úgy láttam igénylik a kinti játékot. És ivartalanításra is van előjegyzésünk.

De hát kötekedni jobban esik egyeseknek.

2023. jan. 24. 17:58
 25/29 anonim ***** válasza:
74%
Orijen, N&D.
2023. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
86%
* olcsóbb kategória, de jó tàp: Concept for life.
2023. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
81%
Applaws, Smilla, Cosma. Amúgy nem tom mi baj van azzal hogy a kérdező csak most tud váltani. Jobb mintha szegény macska még az utcán lenne
2023. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
74%

Happy Cat, Premiere, Smilla, Concept for Life, mi ezeket próbáltuk és váltogatjuk (mert nagyon válogatósak a cicáink). Egyik sem megfizetethetetlen, az első kettőt Fressnapfban meg tudod venni kis kiszerelésben is, hogy lásd, mennyire jön be nekik. Nagyobban persze jobban megéri venni/rendelni.

Mondjuk az utcára kirakni nem kéne talán, ha már egyszer onnan mentetted meg őket…Elütik, megmérgezik/megeszik egy mérgezett egeret, elkapja egy kutya vagy épp “jóindulatú” ember, megtámadja másik macska stb stb, ugye nem kell részleteznem, mennyire veszélyes ez?

Egyéves macskákat simán be tudnál szoktatni.

2023. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, van-e valahol olyan bolt, ahol tényleg normális eledeleket lehet kapni kimérve, én mindig online rendelem, szerintem a Zooplusban a legjobb a kínálat. Gabona-, kukorica-, burgonya-, cukormentes tápot érdemes választani, akár egyszerre több próbacsomagot is, hogy megúszd egy postaköltséggel. "Olcsóbb" kategóriából a Brit Care, Carnilove és Purizon jutott eszembe, de az Acana, Orijen, Alleva, Leonardo tápok is jók, csak kissé drágábbak. Nedves eledelből az Animonda Carny, Feringa, Grau, Bozita, Purizon, Wild Freedom márkákat ajánlom.
2023. febr. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!