Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyers kaja kóbor cicának?

Nyers kaja kóbor cicának?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos az ebédhez szánt kajám készítésekor vettem észre a csirkemell savanykás szagát. Nem kifejezetten büdös még, de azért érezni, hogy nem jó már. A falu szélén lakom, jár hozzám pár cica, szoktam etetni őket mindenféle maradékkal. Ezt a nyers húst is vajon megennék? Sajnálom kidobni az egy kg húst, nem volt olcsó... Nem fűszerezett.
2023. febr. 4. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha féregtelenítve vannak ehetnek nyerset.
2023. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert ha közel megyek hozzájuk, elfutnak. Szerintem vad cicák, senkié. Orvos tuti nem látta őket.
2023. febr. 4. 13:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor megfőzzem a húst?
2023. febr. 4. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Cuki vagy, hogy kiemelted, hogy nem fuszerezett...csak romlott 🤣

Nyilvan kobor macskak, gondolom esznek ezek rosszabbat is,de sajat allataimnak nem adnek romlottat.

2023. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Romlott de még nem büdös, inkább savanykás. Jó, akkor kidobom a kukába.
2023. febr. 4. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem konyhamalac vagy szemetes. Ne akard romlott kajával etetni. Így is lehet elég baja.
2023. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Főzd meg, és meglátod, megeszik-e? Általában nem szeretik, ha valaminek már szaga van.
2023. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Ássd el, nem mennek rá . Amelyik tappal etetett vagy hazikosztos az is válogat, keselyű hiéna bogár taplalkozik rothadvánnyal.
2023. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!