Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fekete macskának jó név a...

Fekete macskának jó név a Kormi,vagy túl hétköznapi?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
A lehető leghétköznapibb, legátlagosabb, legelcsépeltebb, legbénább a Negróval együtt 😂😂
2023. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Pepsi, Kávé, Szaffi, Bagira, Zorro, Maffia, ha már szín alapján akarod elnevezni, de nem muszáj.

Nekem a macskáim neve Rumli és Káosz. Rögtön tudtam, amikor megérkeztek, hogy hiperaktív kis rosszaságok lesznek, így ehhez illő nevet adtam nekik.

Egy ismerősöm cicája, ugyanezen okból lett Lucifer, szintén egy kis ördögfajzat.

Ismerek Laszti nevű vizslát, Nózi nevű beaglet, Bagett nevű tacskót, Hami nevű labradort.

Na, érted.

2023. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy ez is túlhasznált, de én ha fiú Lucifernek, ha Lány Lilith-nek hívnám :DD


Egyébként igen, az én fekete cicáimon kívül nem ismerek olyat, akit nem Korminak hívnak

2023. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Aranyos:)
2023. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Aranyos meg minden, de ennél kevésbé kreatív nevet nehezen találhattál volna. Max. a Cirmi lenne még hasonlóan elcsépelt. Vagy más állatoknál ilyen még a Buksi, Foltos... Nem feltétlen baj ez, és amúgy is a te cicád, úgy hívod, ahogy szeretnéd. De ha már így kérded, akkor igen, nagyon hétköznapi.

A kettes amúgy tök jókat írt. Azok sem elképesztően egyedi nevek, de legalább felfedezhető bennük némi kreativitás (a Bagett nevű tacskót külön megmosolyogtam, szinte látom magam előtt :D).

2023. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Rosszlovas ***** válasza:
94%

A macskának teljesen mindegy, hogy mi a neve... öt nem zavarja, ha Cirmi, Kormi, vagy bármely gyakori név... ő nem tudja, hogy 1000 másik macskát is így hívnak.

Szóval, ha neked ez tetszik, nyugodtan nevezd így. Vagy bárhogy, ahogy tetszik. Mi macskáink Dagadt és Szőrös nevekre (nem) hallgatnak.

Nekem amúgy tetszik a Kormi.

2023. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
A Negro azért szerintem ritka. Egy Negrot se ismertem soha. A Lucifer sokkal gyakoribb.
2023. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 NTBS ***** válasza:
100%
Hétköznapi, de ez nem baj.
2023. febr. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hétköznapi, de ez őt nem fogja zavarni. Egyébként lehet bármilyen kreatív neve,úgysem hallgat rá :D
2023. febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lüszifer.
2023. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!