Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen gyakori, hogy a macskák...

Milyen gyakori, hogy a macskák visszahozzák a játékot, mint egy kutya?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy ezerből egy macska ilyen. Eldobom neki a játékot, odafut érte, megfogja és a szájában visszahozza, majd lerakja elém, várva hogy újra eldobjam. Akár egy kutya, ráadásul addig játsszuk ezt, amíg ki nem fárad.

Ti macskátok is szokott ilyet csinálni?


2023. febr. 13. 20:37
 1/4 anonim válasza:
93%

A macskák általában kevésbé hajlamosak arra, hogy visszahozzák a játékot, mint a kutyák. A macskák inkább saját maguk szórakoznak a játékaikkal, és kevésbé függnek a gazdájuk játékos interakcióitól. Ugyanakkor vannak macskák, akik szívesen játszanak a gazdájukkal és visszahozzák a játékot, de ez inkább az egyedi személyiségtől és a neveléstől függ.


Fontos megjegyezni, hogy a macskák és a kutyák is különböző fajták, és más motivációk hajtják őket. A kutyák általában kifejezetten szociális lények, akik szívesen játszanak a gazdájukkal, míg a macskák inkább függetlenebbek és önállóbbak.

2023. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is így tudom.

Nálam azért vicces, mert míg a macsek visszahozza a játékot, a kutyám inkább lefekszik hogy szétrágja és nagyon nehezen (vagy egyáltalán nem) adja oda. :D

Jöhetnek még hasznos válaszok.

2023. febr. 13. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Nekem is volt olyan macskám, amelyik visszahozott tárgyakat. De ne úgy képzeld, mint kutyáknál, hogy megtanítod és csinálja, hanem, amikor neki kedve volt, akkor ezt játszottuk. Néha arra gondoltam, hogy ez a kis majom tulajdonképpen úgy viselkedik, mintha ő apportírozna engem.😆😆😆
2023. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sziberiai cicam van, es naluk peldaul fajtajelleg, hogy visszahozzak a dolgokat/szajukban cipelik. Iszonyu edes🥰
2023. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!