Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó-beagle keverék visszaho...

Tacskó-beagle keverék visszahozza a labdát?

Figyelt kérdés

Helló,


100% tiszta beagle és tacskó keverék kan, 3 honapos, betanitható játékokra? Pl botot, labdát visszahozza..


Igaz, hogy tacskó méretnél nem lesz nagyobb? Külsőre teljesen tacskónak (fekete és a szemöldöke is ugyan olyan barna, mint a tacskóknak) néz ki, de alomtársai inkább beagle kinézetűek (zsemle szin dominál bennük jobban)



2018. ápr. 7. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne betanítani? Nem is értem..
2018. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt én se értem....

Majd a kutya eldönti szeretne e játszani. 95%ban szeretnek labdázni, botozni, de van olyan kutyus, aki nincs oda érte.

Foglalkozz vele cselezgess, hívd játékra stb

2018. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Úr isten ez több sebből is vérzik.


Mi az hogy 100% beagle és tacskó? Max 50% beagle és 50% tacskó, de ez se igaz mert biztos hogy nem törzskönyves fajtatiszták a szülei.


Miért ne lehetne betanítani? Nem fajtától függ, akármilyen kutya visszahozhatja a labdát, és akármilyen kutya lehet kevésbé játékos. Ha kölyökkorától játszol vele vissza fogja hozni.


Hogy lenne igaz hogy tacskó méretnél nem nő nagyobbra? Már hogy lehetne tudni ezt egy keverékről? És még a józan ész is azt diktálja hogy mindenképpen tacskónál nagyobb lesz, hiszen a beagle is nagyobb. Valószínűleg valahol a kettő között. Attól hogy fekete-cser, nem azt jelenti hogy tacskó méretű is lesz.

2018. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutyát meglehet tanítani mindenre. A csivava is visszahozza, meg a németdog HA megtanítod neki!
2018. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Miért? Úgy gondolod, hogy egy keverék kutya olyan hülye, hogy nem lehet megtanítani semmire? Ha sokat játszol vele, persze, hogy visszaviszi neked a labdát. Ez nem fajtafüggő. :)
2018. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a brit shorthair macskám visszahozza a labdáját.

Az állatok ha foglalkoznak, játszanak vele, és betanítod( van olyan állat amit nem kell betanítani, tudja mit kell tenni) visszaviszi a labdát függetlenül, hogy milyen fajta.

Amúgy ha keverék kutyád van akkor nem lehet 100% tiszta beagle.. akkor simán beagle és tacskó keverék. Ha tacskó kinézete van, akkor tacskó kinézetű marad..

2018. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok.

A kérdező szerintem a szülőkre gondolt, nem arra, hogy 100 % beagle.

Anyuka beagle, apuka tacskó keverék. A kiskutya 3 hónapos mix.

A véleményem már leírtam.


Még valami: felnőtt koromban csak fajtatiszta kutyám van (magyar vizsla), de kisgyerekként volt egy irdatlan ronda kinézetű keverék kutyánk, menhelyről sem kellene most senkinek ilyen csúnya kutya (tényleg förtelemesen nézett ki szegény), de nagyon okos volt és nagyon szerettem.

Szóval még egyszer leírom, nem ettől függ, milyen fajta, hogy visszaviszi-e neked a labdát, vagy botot, hanem a vele való foglalkozástól.

2018. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Az én jack russellem nem lett sajnos labdás, de kajára fáradhatatlanul visszahozza :)

Simán előfordulhat, hogy nem okoz majd neki örömet, hogy egy labdát hurcibáljon neked vissza, de az tuti, hogy meg tudod rá tanitani, max jutalmaznod kell majd mindig.


Mivel félig bigli, nem lenne meglepő, ha nagyobb lenne, mint egy tacskó.

Ismerek egy border-mudi keveréket, aki mind2 szülőjénél majd 10 cm-rel nagyobb. Keverékeknél a méret elég nehezen kiszámitható.

2018. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es, hogy nézett ki a kutyád? Csak kíváncsi vagyok, nem láttam még olyan kutyát, amiről elmondhattam volna, hogy csúnya.
2018. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Itt nalunk falun azt mondjak, nem lehet a tacskot megnevelni semmire sem. Elso kutya nekunk, no offense. Nyulasz vagyok. Remelem a nyulaimmal is jol ki fog jonni!
2018. ápr. 7. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!