Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez jelölés volt a macskám...

Ez jelölés volt a macskám részéről?

Figyelt kérdés

Van egy kb 5-6 hónapos kandúrom. Arra lettem figyelmes, hogy pihent az ágyon, és mikor hazajöttem és megsimogattam, hirtelen elkezdte nyalogatni magát odalenn.

Ekkor vettem észre, hogy kint van a kukija, és csepeg róla a pisi.

A macska alatt a paplanomon egy tócsa volt. Jelölt volna a cicám?

A neten azt írták, hogy csak függőleges tárgyakat jelölnek...


2010. okt. 5. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ooo.. Nem.
2010. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szóval ha a macskád mellet állsz, akkor lehugyoz, ha meg fekszel akkor nem?
2010. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most volt ilyen először. és nem engem "hugyozott" le, hanem a takarót...és én azt olvastam a neten, hogy pl földre(ami jelen esetben a vízszintes ágy) nem jelölnek.
2010. okt. 5. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ez nem is az volt, bármikor elkezdheti már ott tart. Amellett a sima alomba elvégzet pisije is egyre büdösebb lesz. Szerintem ha jót akarsz magadnak és a macskának vidd el kiheréltetni mielőtt igazán dögletes lesz és mielőtt elkezd jelölni, mert akkor már senki se garantálja, hogy le is szokik róla, igaz legalább nem lesz büdös.
2010. okt. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!