Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ivartalanítás után nem...

Macska ivartalanítás után nem eszik, nem iszik normális?

Figyelt kérdés

Tegnap lett ki ivartalanítva az 5 éves nőstény macskám.


Azóta nem eszik, nem iszik.


Csináltam neki dobozt abban pihenget. Ha kiszedem belőle vissza mászik. Próbáltam már neki sok féle ételt adni, macska tejet is amit tudom nagyon szeret, de nem fogadja el. Jelenleg semmit sem. Csak a dobozban kuporog, hol fekszik, hol ül és pihenget. Ez normális? Kicsit félek a kiszáradástól mert a koplalással együtt vasárnap óta nem evett, ivott. Úgy vagyok vele, ha ma sem lesz hajlandó enni vagy inni vissza viszem az állatorvoshoz.

Nyugtassatok meg, hogy ez így rendben van, megszakad érte a szívem.



2023. febr. 28. 07:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha tegnap este lett műtve, még so-so (akkor is megkérdezném a dokit), de ha korábban, akkor ez azért tényleg aggasztó. Főleg az, hogy nem akar járkálni sem.

Nekünk a kandúr Maine Coon-unk nagyon rosszul viselte az altatást, maga alá pisilt és hányt is, de mégis ahogy felébredt, szinte azonnal el akart indulni, hiába dőlt el 2 lépés után. Az nem jó jel, ha a te cicád csak fekszik.

2023. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi srácok.

Jelentem a cica kijött a helyéről, pisilt az alomba, jelenleg a kis székén fekszik, enni még nem vette rá magát. Ha délutánig nem lesz jobb, hívom a dokit. Köszi szépen mindenkinek, remélem összeszedi magát.

2023. febr. 28. 12:09
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj vele, hívd most, hisz ezek szerint vasárnap óta még mindig nem evett szerencsétlen. Inni se ivott még?
2023. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Hat en haragudnek rad a macska helyeben :) szep napot!
2023. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha van otthon valamilyen jutalom pasztád, legalább azt próbáld a szájára kenni, hogy egyáltalán lenyalja-e?
2023. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Újabb jelentés, cica evett, ivott.😊

Köszi szépen mindenki válaszát.

2023. márc. 1. 08:20
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor jó.
2023. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a macskát és az állatorvos ad olyan kaját amit könnyen emészthető.
2023. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!