Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes egyszerre többféle...

Érdemes egyszerre többféle táppal etetni a cicát?

Figyelt kérdés

Én eddig inkább kutyás voltam, róluk meg tudom, hogy jellemzően nem bírják túl jól a tápváltást - ha lehet, érdemes egy márka mellett maradni, ha az beválik.


Jelenleg egy cicával osztozom az életteremen, és szeretném minél jobban tartani.


Valahol olvastam, hogy a kutyákkal ellentétben nekik kifejezetten jót tesz a változatosság.


Érdemes néha az "alap" tápja (Orijen - jó minőség, és itt van a Fressnapf 10 perc sétára, nem kell rendelgetni) mellé néha venni valami másfélét, és belekeverni? Vagy ez felesleges?


2023. márc. 1. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En nem kevernem neki elore, mert meg fogja unni ugyis, amit most eszik. A macskak hajlamosak brutal modon valogatni.

Aztan ha most osszekevered, akkor ezt a kevereket, azaz egyszerre ket tapot un meg :D

2023. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó minőségű tápot kap, nem kell keverni. Tápot, ízt válthatsz időközönként, nyilván nem kötelező és nem is ajánlott ugyanazzal etetni élete végéig. De nem kell 56 tápot keverni, értelme sincs, a tápérték is más, árthatsz is vele, ha kevered. Mi nem egyértelmű, hogy erről 2 kérdést is feltettél?


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__12154192-ke..

2023. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyen otthon több opció, több íz. Összekevergetni sem kell, és értelme sincs.
2023. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell összekeverni.Lehet, de nem kötelező otthon tartani több féle macska kaját.
2023. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 6 féle van otthon, mind más íz, többféle márka, kb 1 hónapig eszi meg ugyanazt, azután másikat kap, és így, vetésforgóban havonta kap másikat.

Keverni nem szoktam a tápot semmivel, egymással sem és konzervvel vagy más jellegű étellel sem.

2023. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!