Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vigyem a kiscicám vagy ne?

Vigyem a kiscicám vagy ne?

Figyelt kérdés
Hétfőtől péntekig dolgozom, és bent alszok. Most úgy néz ki, hogy oda is költözöm. Van egy gyönyörű cicám, most lesz 4 éves. :) Ott, ahol vagyok az egy lakás, és járkálnak emberek. Kb napi 4-6 ember... Nagyon szeretem a cicámat, és nem tudom hogy mi lenne neki a jobb. Ha magammal vinném vagy itthon hagynám a megszokott helyen. Én vagyok a gazdija szóval csak jobb lenne neki nekem. Nem tudom, hogy hogy döntsek... :/
2010. okt. 5. 23:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát am kipróbálni tényleg ki lehet, de szerintem legalább a régi cuccait vidd el, legyen neki valami ismerős is.
2010. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam. Sírás lett a vége... A helyen elvolt kb 1 óra után, miután megérkeztünk, de aztán jöttek az emberek és az ágy alatt volt végig, nem evett, nem ivott, nem aludt, semmi. Nagyon félt. Az a gyönyörű kis babarózsaszín cicanózija bepirosodott... Szegény, nagyon ki volt. :/

De most már újra dorombol, és a régi

ágyunkban alszunk majd. :D

2010. okt. 6. 22:15
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Űörülök, hogy nem csak én vagyok ekkora cica fanatikus :)))) Az én cicám mis velem alszik. SŐT sokszor ktúr a helyemről, de nem érdekel. NAgyon jó a kapcsolatom vele és sok tévhittel kapcolatban ő nem csak akkor jön hozzám ha éhes. (L) Amúgy nekem egy 4 hónapos himalájai perzsa cicum van :) Neked?

2010. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!