Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicahámmal tapasztalatok?...

Cicahámmal tapasztalatok? Melyiket érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy igen aktív, kíváncsi és okos (tanulékony és alkalmazkodó, szerintem hamar megtanulná a sétás dolgokat) cica, akit szívesen kivinnénk néha csavarogni :)


Félkóbor volt, kiscica korában besétált a vidéki rokonaimhoz, és ott szabadon csavargott a mezőkön. Megszerettem, és inkább befogadtam a lakásomba, hogy nehogy valami baja legyen. Jól elvan nálunk, de biztos hiányzik neki a nagy tér.


Kérdésem az lenne, hogy milyen hámot és pórázt lenne érdemes venni? (Utóbbinak valamilyen gumis flexit képzeltem el, ha van olyan - mert ha energetikusabban megindul a cicc, akkor az óvatosabban fogja vissza)


A legfontosabb kritérium, hogy ne tudjon kibújni belőle, és hogy kényelmes és biztonságos legyen.


2023. márc. 6. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk sima xs kiskutyahám van.
2023. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk a fressnapfból van macskának való hám és kutya póráz (5 méteres).Nem tud kibújni belőle és kényelmes neki,mert lehet állítani.
2023. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!