Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeret a macskám vagy nem?

Szeret a macskám vagy nem?

Figyelt kérdés

1 hete befogadtam egy cicát, az elején még orrba-szájba dorombolt, simult, nyomult, követett mindenhova, benti cica egyébként. De aztán az utóbbi napokban csak akkor dorombol és nyomul amikor felkelek hajnalban, hogy enni kapjon, mert éhes.

Délután már nem vár az ajtóban, vagy bosszantani akar, vagy játszunk, de nem dorombol ha simogatom akkor sem. Csak reggel 5 kor amikor kelek.



2023. márc. 9. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés egyébként eleve az, hogy az állatok tudnak-e szeretni valójában.

Minden esetre, bárki bármilyen nézőpontot is valljon: ahogy te sem, úgy a macskád sem feltétlenül tud első perctől megszeretni egy idegent, hát még egy hét után sem.

Ettől függetlenül hálás és dorombol néha. De ragaszkodásukat nem mindig ebben fejezik ki a macskák. Az, hogy eddig az ajtóban várt lehet kíváncsiság is, mert nem tudta ki jöhet haza minden nap, ki hatol be a területére, de már megszokott téged és emiatt nem érdeklődik. Ergo eddig se utánad érdeklődött hanem az iránt aki ajtót nyit.

2023. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

nem jó válasz. Az ajtó a nappali és szoba között van, ott vár kíváncsian minden reggel, mi után hallja az órámat csörögni. Ezt nem írtam bele.

Hálás?? Egy macska ? Hogy érted?

2023. márc. 9. 10:14
 3/15 A kérdező kommentje:
na mindegy, visszahelyeztem az utcára, ahonnan befogadtam, ennyi volt. Nem vagyok rá kíváncsi.
2023. márc. 9. 11:15
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Na, azt hiszem neked sem való macska, de más sem!!! 😡
2023. márc. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A macska nem szeret

A macska szolgát tart

2023. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát most nem jött össze neki.
2023. márc. 9. 11:22
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Egy hét után mégis mit vártál?!!!
2023. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
miért 3 hét után nem a kajáért fog hízelegni? ne viccelj már. Köszi, de ilyen társaságra nincs szükségem.
2023. márc. 9. 11:26
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Haha, nagyon “vicces” trollkérdés….
2023. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nem a kajáért. Persze miattad biztosan nem! Ő is érző lény, akit kivágtál az utcára. Nyilván ezt érezte is szerencsétlen már előtte is. :(
2023. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!