Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha már bolhás a macskám mivel...

Ha már bolhás a macskám mivel tom kiírtani nem elég ha bolhanyakörvet kap? Am ha lakásban van h kaphatta el?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A bolhanyakörv nem elég.Szórjatok rá port vagy ilyen ampullás (folyékony bolhairtó anyag) vízbe fürdessétek meg.De azt a helyet ahol alszik ott is lekéne kezelni a dolgokat.Plédet,játékokat.

Ha kiengeditek a szabadba akkor simán elkaphatja.

2010. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neostomosan -nal fürdesd meg és a felhigított folyaékkal fújd be a helyét is és ahol jár kell, ha ezt megszüntetted utána vegyél rá nyakörvet.
2010. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


én ezt ajánlom, nagyon jó!:)


Hát, az h hol kaphatta el, nekem azt mondta az állat patikás nő, hogy a környezetéből. Pl. koszos a fekhelye, ki kell mosni meg ilyenek! tehát azt mondta, hogy igazából nem a macskában alakul ki, hanem a környezetében.


Mondjuk kicsit nevettem: még jó, hogy nem azt mondja,h mi vagyunk a bolhásak, és tőlünk kapja el!:D

2010. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D
2010. okt. 6. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!