Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kaparja a falat és...

Miért kaparja a falat és ugrál az ajtóra a macskám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ivartalanítva lett a lány macskám lassan 1 éves és folyton azt csinálja,hogy a falat kaparja és az ajtóra ugrál nyávog. Nagyon idegesítő este csinálja és reggel 5kor. Ja és a tvre is ugrál folyton felmászna rá vagy hogy is mondjam. Szóval igazán ez már nagyon idegesítő és miatta albérletben vagyunk szóval festhetjük a falat. Jó lenne ha valaki tudna rá valami megoldást nagyon örülnénk neki. Köszi előre is a válaszokat.

2023. márc. 21. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Mert macska. 🤣 Le van mozgatva? Gondolkozik eleget? Nem kaki előtt csinálja? Van társa?


Napi 3-4x5 perc intenzív játék is sokat fáraszt rajtuk, nem kell agyon ingerelni őket.

2023. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Unatkozik. Egy intelligens ragadozó ez szellemi igényekkel, nem szobanövény.
2023. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Le van mozgatva eleget. Még is csinálja. Nyávog és ugrák továbbra is. Nincsen társa.
2023. márc. 23. 11:02
 4/8 ha5ctx ***** válasza:
0%

Mert stresszes!

Engedd ki, had vadásszon, majd lemozogja magát.

Tudom morbid, de vagy elfogadod a macskád, vagy elajándékozod....

2023. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem elfogadás, hogy kicsapja az utcára a mérgek, kutyák, autók, stb. világába. Csak foglalkozni kell vele…
2023. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Biztos elengedem ugy hogy alberletbe vagyok vele. 3.rol ugrassam le hogy menjen vadaszni? Ha nem tudtok normalis valaszt adni inkabb ne irjatok mert ez nem segitseg . Koszike
2023. ápr. 4. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahány cicám volt életemben, kiscicák voltak, rögtön első éjszaka nem jöhettek be a hálóba. be volt zárva az ajtó. Nyávogtak, ugráltak, ki előbb, ki később elhallgatott. nem értem, miért nem várjátok meg, mig megunja és csendben marad? Reggel, mikor hallja, hogy mozgolódok, nyifog egyet, akkor beengedem, mászik rajtam egy kicsit, majd fogom mint egy pólyást, viszem a konyhába, és kap fincsi kaját.Estére kell egy füldugő, és ennyi.Jó cicusaim voltak mind, a harapásról, karmolásról nem tudtam leszoktatni óket.
nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A harapás, karmolás az én hibám volt, állandóan a kezemmel játszottak, de ezt és is annyira élveztem, nem csoda, hogy rákaptak, minden nap véres karmolásokkal mentem dolgozni.
nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!