Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon szeretjuk a madarakat,...

Nagyon szeretjuk a madarakat, rendszeresen etetjuk oket, feszkelohelyet is elokeszitettunk nekik, de az eletu(n)ket macska neheziti, mert rendszeresen pusztitja oket. Tudnatok tanacsot adni, hogy lehetne tavol tartani oket a madaraktol?

Figyelt kérdés

2023. márc. 22. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan növény ami macskariasztó egyben és szép.
2023. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Macska ragadozó, nem fogod tudni távol tartani a madaraktól. Sajnos ahol macska van, oda a madarakat nem szabad szoktatni. Én is szeretem a madarakat, de van 2 cicám is, szóval nem szoktattam oda őket, mert tudom, hogy az halálos ítélet lenne nekik.
2023. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3. Nekem kutyám van, macskám nincs és mégis előfordul, hogy bejön macska.
2023. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Vannak a drasztikus módszerek, vagy szerzel kutyát.
2023. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekünk a makk madáretető vált be, ugyanis nem száll bele a madár, csak rákapaszkodik, így ha jön a macska hamarabb észre is veszi és még idejében el tud szállni.


Dobok egy linket, de tavaly a Rossmannban is lehetett kapni, nem tudom árulják-e még.


[link]

2023. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fészket, odút lehet tüskés ággal védeni. Sűrű bokrok, fák ültetésével búvóhelyet nyújtani a madaraknak.

Esetleg macskabiztos kerítést építeni, de az inkább bent tartja a cicát mint kint.

2023. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes,mert nálunk van cica és ősztől tavaszig etetjük a madarakat,de eddig soha semmi probléma nem volt ebből.A macska egyszer nem kapta el őket pedig volt,hogy nyáron ott fürödtek a galambok a vízben a macska pedig 5 méterre tőle élvezte a napsütést.Ha a ti macskátok elkapja a madarakat inkább ne etessétek,mert ez nekik is veszélyes lehet.
2023. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Gyanítom hogy a macska nem a kérdezőé. De ha mégis, akkor logikus hogy bent kell tartani.
2023. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ha5ctx ***** válasza:

Ahol nem éri el a macska.

Pl egy pózna szögesdróttal kőrbetekerve. Csak nem mászik fel rajta.

Max egyszer, többször nem...

2023. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!