Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen legolcsóbb macska...

Milyen legolcsóbb macska tápok vannak?

Figyelt kérdés
Sok macskánk van, így sajnos nem tudjuk a legdrágábbakat megvenni.

2023. márc. 24. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Müllerben 1kg-s 560 Ft körül van. 27%-os hústartalom szerintem egész jó ár.De tudom most fog mindenki lepontozni, mert nem prémiumanyámkínját ajánlottam.
2023. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, az enyém drága tápot kap, de a múltkor nagy kiszerelést vettem belőle. Több hónapig tart, és feleannyiba kerül kilója - a nagyobb kiszerelés nyilván még drágább, de kilója már sokkal kevesebbe kerül.


Sajnos márkát nem tudok ajánlani neked, de szerintem érdemes lenne egyszer kiadni egy nagyobb összeget, mert olcsóbban jössz ki hosszútávon.

2023. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem támadásból, de paradoxonra hajazó amit írsz.


Legolcsóbb, azaz egyetlen termék. Nem több :)


De amúgy ezekkel a tápokkal az a gond, hogy gabona + zöldség a nagy része, húst sokat nem láttak.


A Müllerben van kutyaeledel is kedves #1?


Én ráálltam a Julius K9-re, értelmes áron ez kapható és kuponnal ki tudom hozni a Sparból. Persze macskában hogy van-e, nem tudom.


Azt hiszem 4 kg ötezerre jön ki, szintén valami 27% körüli hústartalommal hirdeti magát büszkén a csomagolása. Ezt legalább megeszi, drágábbat is vettem már neki, közel 50%-ost, nem kellett neki...


Bocs az offért.

2023. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De milyen allatot etetsz ezzel 3-as? En csak nedves eledelt talaltam macskaknak ettol a markatol, de az ervagas lenne a kerdezonek anyagilag. Meg amugyse etetunk csak nedvessel, az ugy nem volna jo.


Szoval az; hogy mit adsz a kutyadnak, sajnos itt most nem segitseg.

2023. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nekünk a Josera jött be nagyon ár-érték arányban. Alutasakosból viszont nagyon elcseszett ízlése van, csak a szar minőségűt eszi, a jobbakra finnyog. De volt egy drága táp is, amit baxott megenni. Fene a gusztusát.
2023. márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1 Ez a Müllerben kapható macskatáp saját márkás termék? Az nekem pont jó lenne szerintem. Általában lehet kapni mindig?

2023. márc. 25. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen saját márkás és érdekes, hogy az ára már vagy 2 éve változatlan. Mindig lehet kapni. Konzervje is van macskáknak.

#3-as Kutyatáp nem hiszem csak konzerv. De ha arra járok megnézem :)

2023. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!