Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan barátkoztassak össze...

Hogyan barátkoztassak össze egy kiscicát a kutyáimmal?

Figyelt kérdés

Westijeim vannak,kettő,akik szeretik a macskákat(volt hogy találkoztunk olyan cicával aki hagyta hogy megszimatolják,nem bántották őt,persze akik elszaladnak előlük,azokat kergetik)

Van egy kb 2 hónapos kiscica aki az anyját keresi(ugy tudom megsérült az anya)

Jo lenne ha ideszokna hozzánk,de nem tudom egy ilyen pici macsek mennyire fogadja el a kutyákat,vagy hogyan szoktassam össze őket??


2010. okt. 7. 15:05
 1/4 anonim válasza:
hogy még amikor pici a cica akkor zárd be a kutyád és motasd neki utána kicsit közeleb kb 1-2 hétig mutasd neki és utána probáld meg kiengedni a kutyát és ugy (nekem be vált)
2010. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám vérengző macskaüldöző volt, aztán lett egy kiscicánk. Azért nagyon könnyű a kiscicával, mert neki még nincs igazán félelem érzete, nem menekül. Fejezd ki, hogy ő márpedig a falkátok tagja, ráadásul védett tagja, és napról napra fokozatosan hagyd őket ismerkedni.
2010. okt. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindenféleképp kezd el szoktatni a kismacskát a kutyáidhoz mert ha későn kezded 100% hogy nem fognak barátok lenni.(hidd el én már tapasztaltam ezt)Nekem is van 2 nagyon bolond kutyám a szomszédba pedig 1 kismacska.Egyszer át jött és szerencse hogy a kutyáim féltek tőle.Aztán rá jöttek hogy nem bánt ma már az én macskám és hármasban érzik magukat a legjobban:-)
2010. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amig kicsi,nehéz,mert azt hiszi az egyik kutya h patkány és el akarja kani,de csak a kezemböl mutattam meg nekik.(viszont a fiukutya sikeres patkány és egérvadász:))
2010. okt. 8. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!