Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy kiscicát, de...

Szeretnék egy kiscicát, de nem tudom, hogy kijönne-e a kutyáimmal?

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

nos, előre kijelentem h nem nagyon vagyok odáig a macskákig, úgyhogy én a helyedben nem is akarnék, de abban az esetben h te szeretnél azt tanácsolnám hogy amint a cica megérkezik, szoiktasd össze őket!

mindenképpen!

muszáj összeszokniuk eltűrni egymást!

ha a cica kölyök akkor nem okozhat gondot az hogy ő megszeresse őket!

de ha a kutyáid pici korukban nem szokták meg a macskákat akkor nem lesz egyszerű dolgod!

ha a macska se szokta meg a kutyát, akkor valóságos lehetetlenség és valmelyik állattól meg kell válnod!(én azt tanácsolom h a cicátó, de ez a te döntésed!)

2010. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyébként 2 kutyám már nagy, de az egyik még csak egy éves, és a cica mindenképpen kölyökkorban kerülne hozzám.
2010. márc. 9. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Sose félteném a cicámat egyetlen egy kutyától se. Igaz, hogy ez macska függő, de a lány cicám lekergeti a nagytestű kutyám a verandáról, néha ő megy még oda hozzá kötekedni. Persze meg is látszik az eredmény mert a kutya is gyakran incselkedik vele, mindig körbe ugrálja a macskát és furcsán nézz ki ahogy egy picike macska és egy hatalmas kutya így "játszik". A macska már 2 éves volt amikor a kutyust megkaptam. De pont abba az évbe születtek kölykei is , vagyis a másik cicám maximum 2 hónappal idősebb a kutyától. Nagyon nyámnyila cica, ezért a légynek se tudna ártani. De furcsa módon vele a kutya se úgy viselkedik, ha mondjuk fekszik odamegy a cicó és ráfekszik a farkára (nagyon szereti, mert ilyen nagyon bolyhos farka van) és ott alszik, és a kutyus se bánja. Persze az elején odakellet figyelni, hogy ne bántsa a kiscicát, de párszor a mami lepofozta, vagy neki ment, utána már nem is bántotta. Mivel a te kis cicádnak nem lesz ott a mami, neked kell pótolni, vagyis ha a kutya "szekálja" a macskát, csapj az orrára.


De sajnos van rosszabb eset is amikor, a kutya végezz a macskával:( Ez borzalmas tud lenni, úgyhogy mindenképp próbáld megnevelni a kutyáid.

2010. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok a kérdéseimre. Remélem az én cicám is ki fog jönni a kutyákkal.
2010. márc. 11. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! szerintem a kérdés az, hogy a kutyákok hogy jönnek ki a kiscicával. Mivel kicsiként kerül hozzád a macsosz, vele nem lesz gondod.. a kutyusok nem biztos, hogy elfogadják majd.


Anyuméknál a cica volt az első és utána jött egy kis kölyök kutya, (kb háromnegyed-egy év múlva, tehát a macsek nagy volt már) így simán összeszoktak, de még az egy évvel később hozzám érkező saját kutyummal is kijön így a macsek, pedig nem minden nap találkoznak, de ott tudom hagyni anyuéknál megőrzésre szőrmókomat. De mindkét kutyu kölyök volt, és úgy találkozott a cicvarekkal. Hát, drukkolok mindenképp:D De majd ügyesek lesztek:)


K.

2010. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!