Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fedett macska wc-hez, az...

Fedett macska wc-hez, az aktívszenes szürőt, ti használjátok? Hasznos?

Figyelt kérdés
Köszi, előre is!
2023. ápr. 3. 13:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem, tök felesleges. Sőt, az ajtó sincs rajta, fel van hajtva a bejárat, mert az első macskánk túl béna volt :D
2023. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Elvileg a szagok ellen van, viszont én azonnal ki szoktam szedni a pisit, kakit. A cicák is ehhez vannak szokva, általában olyankor végzik a dolgukat, amikor itthon vagyok és szólnak is. Úgyhogy nálunk a szag nem szempont.
2023. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
83%
Nem használjuk.
2023. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 harebell ***** válasza:
76%
Nálunk azért nem vált be, mert ha rajta van a fedő, nem kaparja be a kakit a cica, és úgy szagszűrő ide vagy oda, kijön a büdös. Fedél nélkül jól elkaparja és nem érezni semmit, ha jófajta az alom.
2023. ápr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk 2 ugyanolyan macska wcnk van. Az egyikben nincsen szűrő (szerintem kilopták vagy kifelejtették a csomagból), a másikban van.

Pontosan ugyanolyan a szag tompítása mindkettőnek. (ha egyből kiszedem a kakit, akkor szinte semmi, ha benne marad, akkor büdösek)

2023. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Hamar kiszedték a helyéről, úgyhogy nem. Ajtó sincs nálunk se, gyakori alomszedésnél a szagok ellen jobb nem kell.
2023. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Mi használjuk, rendszeresen cserélve valamit azért használ, de nyilván nem csodaszer.

Mi napi egyszer almozunk, a macskák is így vannak szoktatva (nincs büdös).

2023. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Használtuk/használjuk, de őszintén szólva nem igazán érzek különbséget. Ha ki van takarítva vagy alig van benne valami, nem büdös, ha meg elhanyagolja az ember, akkor úgyis az lesz.

Ha rendszeres tisztítás mellett is büdi, akkor inkább tegyél több almot a tálcába, próbálj ki másfajtát, esetleg változtass a cica étrendjén (a rossz minőségű kaja is okozhat nagyon erős szagú pisit/kakit). Na meg ivartalanítás.

Egyébként a zárt alomdoboz volt nálunk a megoldás. A nyitott folyamatosan bűzlött és (nem home office-ban) dolgozó ember lévén nem értem rá azonnal kikapkodni belőle a cuccot, ha napközben piszkított bele, estére meg el lehetett ájulni.

2023. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Használjuk és napi egyszer tisztítjuk az almot. Nincs büdös, de nagyban függ az alomtól, én azt látom.
2023. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a sok vàlaszt!

Megkèrdezhetem akkor màr, hogy ti milyen fajta almot használtok?

Mert mi általában Lidl-ben kaphatót, de a pisi szagàt nem nagyon köti meg...:/ Vagy lehet, hogy nem teszek bele eleget?

Azt nem értem, hogy amit ràkapar, úgymond az is büdös lesz, pedig ág mèg szàraz..Heti egyszer pedig minimum mosva van a tálca.

8-as vàlaszoló, èn is fedettre akarok most váltani, de fèlek, ha abban kellemetlenebb lesz esetleg nèha a szag, nem szívesen megy bele a cica..:/

Köszi, előre is!

2023. ápr. 3. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!