Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a fel eves...

Mi lehet a baja a fel eves kismacskanak?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet a baja a szomszedom macskajanak mindig vakarja a bal fulet es belul a fuleben van egy kis seb es egy kicsit furcsan is tartja es a macska fel eves.

Elore is koszi a valaszokat.Ha valaki tudja hogy mi ez es hogy allatorvos kell vagy lehet otthon is kezelni az kerlek irjon.


2010. okt. 8. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok a leírtak alapján egyértelműen semmire sem következtetni, de a macska fülében könnyen el tudnak terjedni bizonyos baktériumok, vagy élősködők....ha pedig már sebesre is vakarta, akkor mindenképpen orvoshoz kell vinni!!! ;)
2010. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt nem értem: a TE kismacskád a SZOMSZÉDMACSKA fülét szokta vakargatni?! O_o

Most melyiknek a fülében is van a seb?

Tehát azt kell elvinni, akinek a seb van a fülében, ha mindkettőnek, akkor mindkettőt!

2010. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a szomszedom macskajanak van a fulebe seb nem az enyemnek.szoval azt szeretnem megtudni hogy nem tudjatok esetleg hogy mi lehet a baja?a seb pedig belul van a fuleben
2010. okt. 8. 20:20
 4/10 A kérdező kommentje:
elso ket valaszolo felpontoztalak titeket
2010. okt. 8. 20:26
 5/10 A kérdező kommentje:
legyszi irjatok meg
2010. okt. 8. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudom mi ez, és igen, az orvos tudni fogja és el is mondja nektek, mikor elviszitek hozzá és megvizsgálja. Sőt, gyógyszert is ad majd rá.
2010. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy allatorvoshoz kell vinni es el is fog jutni allatorvoshoz csak azt szerettem volna megtudni hogy ez mennyire sulyos es hogy milyen betegseg
2010. okt. 8. 21:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos állatorvos se tudja megmondani látatlanba, hogy milyen betegség lehet. Atkától kezdve bármi lehet.

Az is lehet, hogy belement valami ( toklász ), és ahhoz bele kell néznie otoszkóppal.

Jövő héten minél elöbb el kéne vinni szerintem, mert ez csak súlyosbodhat, esetleg galyra megy a hallása.

2010. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Canadian Idiot válasza:
Lehet hogy fülrüh. De szerintem vidd el állatorvoshoz.
2010. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
voltunk allatorvosnal azt mondta hogy semmi baja csak egy picit de egy nagyon picit begyulladt adott ra kenocsott most mar jobban nez ki es mar nem vakarja
2010. okt. 28. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!