Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki nem szereti a macskákat?

Ki nem szereti a macskákat?

Figyelt kérdés
Bocs! Én!!!!
2010. okt. 8. 21:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Én is inkább kutya-párti vagyok. De csak akkor tartanék állatot, ha lenne kertünk.
2010. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%

bátyám azt mondja nem szereti! :D pedig de! szereti őket... nyomorgatni :D


amúgy elég tág fogalom ez a szeret nem szeret. milyen szempontból kérded?

2010. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
0%
ééééééén
2010. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
Én is szintén inkább kutya párti vagyok. Ettől függetlenül nem utálom őket és ha majd egyszer kertes házam lesz akkor szívesen tartanék cicát is. De mivel panelban lakok inkább olyan állatot tartok amit jobban szeretnék vagyis kutyát :)
2010. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt mondom, hogy utálom őket, de nem igazán csipázom őket.

Inkább a madárpók meg a siklók/kigyók jönnek be igazán. :)

2010. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Azért, mert sok betegséget okoz. Ahol gyerekek vannak ott nem tudom elfogadni, hogy a lakásban együtt él a macska Velük.Már ha terhes az anyuka az is veszélyes.Akkor miért tartanak macskát?
2010. okt. 8. 22:01
 7/25 anonim ***** válasza:
32%

én már nem, mert voltak macskáim akik szétbarmolták az egész lakást. Tapétát lekaparták, kanapét is szétkaparták, és enni is úgy kellett mellettük mint a börtönben, hogy takargattam a kaját előlük, és nem rakhattam le semmit az asztalra, mert egyből elvitték és szanaszét dobálták. Zsömlélket zacskóstul a wc-be találtam, meg ilyenek :)

Az ágyra is rá kakáltak, pisiltek néha, azt meg ki kellett dobnom. Hát szóval így egy idő után megúntam.

Aztán kivittem őket egy kertesházba ismerőshöz. Ott nekik is jobb, meg nekem is. A kertben rosszalkodhattak, meg fára is mászhattak :)

2010. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Már bocs, de miért hordozna több betegséget mint egy kutya? Főleg ha be van oltva. A gyermekes nők meg el tudják dönteni maguk, hogy tartanak-e macskát vagy nem. Neked ahhoz semmi közöd nincs!
2010. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Cakkcakk válasza:
76%
Én macska párti vagyok! És megvédeném őket! A kutya is rengeteg bacit hordoz, és a kutyával ellentétben a macska nem nyalogatja körbe a gyerekeket! És az, hogy hogy viselkedik a macska, csak nevelés kérdése! Nekem 2 macskám van, és kezesek mint a bárány, hűségesebbek mint a kutya, és határozottan jól neveltek! Egy kutya soha nem fog odabújni, és dorombolni! Csak bambán pislog, nyáladzik, ugat, és nem ássa el a kakiját, ami szintén veszélyes a kisgyerekekre!
2010. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
75%
Aki nem szereti, az nem is ismeri őket igazán. Aranyosak, viccesek és nagyon okosak. Tetszik, hogy sokkal önállobbak, mint a kutyák, de mégis ragaszkodnak az emberhez. Én speciel az összes állatot szeretem, az embereket nem, főleg az olyanokat, mint amilyenek ti vagytok.
2010. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!