Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az nagyon gáz, ha egy fiú...

Az nagyon gáz, ha egy fiú szereti a macskákat?

Figyelt kérdés

Nagyon odavagyok értük, nekem is van négy, nagyon szeretem őket, sokat foglalkozok velük.

Ez nem furcsa egy fiútól? Mert ált. a fiúk a kutyákat szeretik...

20/f


2010. dec. 21. 22:16
1 2
 1/18 anonim válasza:

Szerintem baromság, mindenki olyan állatot szeret amilyet akar.Én is csipázom a dögöket:D

18/F

2010. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Pff, milyen kérdés ez már? :) Nekem is van cicám, és nálam eleve kizáró tényező, ha egy pasi nem szereti a macskákat!
2010. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán NEM gáz!!!! :) Sőt én kifejezetten szeretem,ha egy fiú kedveli a cicákat.

18L

2010. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem is van macskám és nagyon csípem :)

Igaz én nagy állatkedvelő vagyok de a macskákat szeretem a legjobban :)

2010. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 gyuribacsika válasza:
Én is imádom a cicákat pedig nem vagyok lány.És olyan hamar megnőnek.De picin olyan aranyosak, persze ha már nagyok akkor is.
2010. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Dehogy gáz! Amikor hazajön a férjem, a macska rögtön az ölébe mászik és alig lehet letenni onnan. Imádják egymást!
2010. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
egy macskát nem lehet nem szeretni :D
2010. dec. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem van, néha azt is engedem, hogy a lábamnál aludjon az ágyban, csak akkor gáz, mikor befingik és iszonyat büdös. :S Amúgy nagy spanom, meg minden, szal nem gáz egyáltalán.
2010. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Nem ... az a gáz , hogy félek tőlük ..
2010. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Egyáltalán nem furcsa, és nem is gáz. :) Ha te a cicákat szereted, akkor a cicákat szereted, ebben semmi ciki és kerülnivaló dolog nincsen. :) Pl. nekem van egy ismerősöm, fiú, 18 éves, aki imádja a pudli kutyákat. :D Ez - ha úgy vesszük - még cikibb, mint a macska, úgyhogy semmi okod nincs az aggodalomra. (:


UI: Én is szeretem őket!

2010. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!