Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szomszédom átengedi a tacskójá...

Szomszédom átengedi a tacskóját hozzánk mivel hogy a mi cicánk is átjár. Ez milyen már?

Figyelt kérdés
Azt mondja én sem kérdeztem meg őket hogy átmehet e.
2023. máj. 10. 08:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%

Hahaha :D

Full jogos!

Az állatot birtokon belül kell tartani - mindegy h kutya vagy macska. És mondjuk a macska kiirt egy madárbarát kertet, meg összeszarja a veteményest, amiben ha kapálgatsz vagy ásol, belenyúlsz....

Tudom, tudom, a Te macskád sosem csinálja - de azért az elv ugyanaz.

2023. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Omnifix2 válasza:
90%
Teljesen jogos. A macska kimeríthetetlen téma. Én sem szeretem, ha a szomszéd az én kertemben tartja a macskáját. Odapiszkol, keresztüljárkál az autón és egyéb bosszúságot okoz. Nem véletlenül nem tartok macskát. Nem beszélve arról, hogy szeretem a madarakat, van madáretetőm, de a madarak nem jönnek, mert a szomszéd macska lesi, mikor kaphatja el őket!
2023. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem okoz gondot a kutya, akkor minek foglalkozol vele?


Nálunk (kis zsákfalu) szinte mindenkinek van macskája meg kutyája is.


Macskát telken belül tartani?! jó vicc.. :D Oké, tudom hogy ez a szabály, de falusi környezetben ez kb elképzelhetetlen.. :D


Itt még sok kutya is szabadon lófrál..

Egyik reggel arra mentem ki hogy a harmadik szomszéd kutyája az udvaromban sétálgat.. :D Gondolom valahol hátul bejött. Kiengedtem a nagykapun azt ennyi. Meg sem említettem a szomszédnak.


Itt ilyenekből sosincs probléma, meg szerencsére kb mindenki jóban is van mindenkivel.

2023. máj. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen jogos. Sőt. A macskák összesz*rnak mindent, elkergetik a madarakat meg összejárkálják a kocsimat.
2023. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%

Zseniális szomszédod van. Jól tette. Gratulálok neki.

Tartsd otthon a macskádat.

2023. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
A szomszédod korrekt, ennyi.
2023. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
66%

Nem jogos. Mert attól, hogy egyik hülye megengedi magának, még a másiknak sincs több joga hozzá. De itt nem szembeállítanálak téged a szomszéddal, hanem pont hogy ugyanannyira marharépák vagytok.

Nekünk is volt olyan szomszédunk, akinek a macskája folyton bejött hozzánk, ráadásul ivaros volt ("ivartalanítani állatkínzás" - mondotta volt ugyanaz az említett szomszéd). Úgyhogy egyik alkalommal befogtam a macskát, macskamentős kapcsolatokon keresztül örökbe is adtam. Kinti macska, chippel: jelentés a jegyzőnél. Kinti macska, chip nélkül: kóbor.

Most már olyan gazdája van, aki bent tartja és ivartalanította. Happy end.

2023. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%
Egyikőtök nagyobb fasz, mint a másik. Zsák a foltját. Boldogítsátok továbbra is egymást.
2023. máj. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
Na még azt kellene tudni, hogy a fülemüle melyikőtöknek énekel?
2023. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
74%
10-es! A legszellemesebb komment! :)
2023. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!