Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szomszédom átengedi a tacskójá...

Szomszédom átengedi a tacskóját hozzánk mivel hogy a mi cicánk is átjár. Ez milyen már?

Figyelt kérdés
Azt mondja én sem kérdeztem meg őket hogy átmehet e.
2023. máj. 10. 08:25
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Lehetne kulturáltabban folytatni a vitát?
2023. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem is értem, hogy ki anyáz kit…
2023. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
30%

Eléggé agresszívak vagytok és nagyon bunkók is és az a baj, hogy engem is azzá tesztek.. kiszállok ebből a témából. Felőlem gyűjtsetek be gyíkot, lovat, nyulat, minden állatot a lakásotokba engem nem érdekel. Nyilván két és fél milliárd év evolúciója hibás volt! Valójában már az őstengerekben az első élőlények összebeszéltek, hogy majd ha eljön az ideje jól bekényelmesednek az otthonaitokba. Hülye voltam, nektek van igazatok!

Na szvsztok, nem kérek ripostot!

2023. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%
33 ha nem kérsz ripostot, fejezd abba ezt az értelmetlen szófosást, mi sem kértük ezt az agyrohasztó butaságot, amit itt elö adsz. Gondolom te barlangban élsz, hogy megfelelj 2 és fél milliárd év evolúciónak. Nem? Akkor meg miről hadoválsz ilyen lelkesen? 🤡
2023. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!