Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisilt az ágyba a...

Miért pisilt az ágyba a szobatiszta kiscicánk? (5 hónapos nőstény)

Figyelt kérdés

Március óta van nálunk, első pillanattól kezdve minden alkalommal az almot használta, le is voltam nyűgözve tőle. Ma viszont arra a kellemetlen meglepetésre mentem be a szobába, hogy egy kellemetlen szagú folt van az ágyamon.

Nem változott semmi, nincs új családtag, állat, nem rendeztük át a házat, nem változtattunk az almon, bár az igaz, hogy napi 1x szoktuk kiszedni, és most ez másfél napra csúszott, de a balesetkor már ki volt szedve belőle a termés..

Nagyon remélem, hogy egyszeri alkalom volt, és nem fog rászokni erre, de kíváncsi vagyok, hogy másnak volt-e már ilyen, és ha igen, miért. Lehet, hogy tüzel(ni fog)?

Jövőhónapban visszük ivartalanítani.


Köszi a válaszokat!



2023. máj. 15. 08:59
 1/6 anonim válasza:
87%
Amikor az enyem ezt csinalta vesebeteg volt.
2023. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nekem is nagyon korán kezdett tüzelni és később csak rosszabb lett akkor napi szinten pisilt.


Simán lehet hogy tüzel de 6hónapos kora előtt nem szokták ivartalanítani.

2023. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Valószínű az alom zavarta. Esetleg megzavarta valami az alomnál.

De lehet a háttérben betegség is.

Nálunk is előfordult egy ilyen csak kakival, de utána soha többet.

2023. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Igen, tudom, jövőhónapban lesz 6 hónapos. :)
2023. máj. 15. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 4 éves a cicám, egyetlenegyszer fordult elő vele ilyen, az se most volt. Azóta se tudom az okát. Reméld, hogy egyszeri eset, de nem kell kapásból betegségre, drasztikusabb dolgokra gondolni! A foltot nagyon alaposan próbáld meg kitisztítani!
2023. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk csak egyszer történt ilyen 5-6 hónapos körül, amikor tüzelni kezdett. Azóta szerencsére nem volt ilyen gond :)
2023. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!