Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák azok tudnak nevetni?

A macskák azok tudnak nevetni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 15. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Még csak az kéne, hogy ne csak hangos nyivákolással keltsen kora hajnalban, hanem még hahotázzon is egész éjjel. 😃
2023. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Amit te nevetésnek hívsz, azt nem, van olyan patkány, ami ultrahangon nevet, ha játék közben csiklandozzák, de igazából a nevetés a delfinek és a főemlősök "kiváltsága". Egyébként a főemlősöknél is a nevetés a veszély jelzésére szolgál, nálunk is ahhoz kötődő megküzdési mechanizmus, lásd, vicces, ha valaki legurul a lépcsőn, és főleg a férfiak a lelki traumákat egyből viccelődéssel próbálják oldani (2001. szeptember 12-én már tele volt az internet repülős viccel).
2023. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám imád ijesztgetni, random kiugrik valahonnan aztán elrohan, nyilván tudom hogy nem nevet, de ilyenkor láthatólag jól szórakozik :D
2023. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Astagorahun ***** válasza:
Ha a macskám elkezdene röhögni hajnali 2-kor akkor isten bizony beszarnák. Nem tudnak nevetni.
ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!