Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy ököbefogadásnál miért köt...

Egy ököbefogadásnál miért köt ki az örökbeadó ilyen feltételeket?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak egy cicát, bár igazából valami szép fajmacskának örülnék, de nem tudom hogy gondolják a tenyésztők a 150-220 ezres árakat. De mindegy is. Felmentem egy facebookos örökbeadós oldalra, erre olyannal talákozom, hogy ivartalanítási kötelezettség (ez még oké, mert házban lenne), de volt olyan, hogy kettő cica volt, és mindkettőt el kellene hozni, meg írjak bemutatkozó levelet.
2023. jún. 9. 17:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen ALAP, hogy egy összeszokott testvérpárt NEM szednek szét!


Vagy te szeretnéd, hogyha elszakítanának a húgodtól, te mennél x családhoz, ő y-hoz aztán csá, soha nem látnátok egymást?


Attól, mert macskák, érző lények.

2023. jún. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
84%

"Megnéztem, hogy a chip, és egy oltás kapásból 20 ezer cicánként. Ha valaki ingyen akarja adni akkor minek költene rá ennyit"


Pont azért kell bemutatkozólevél, ilyen-olyan szerződés hogy ne a hozzád hasonlókhoz kerüljenek.

Megmentették a macskákat. Gondozták. Dokihoz jártak velük. Rájuk költöttek x forintot. Nem azért, hogy Tirpák Marci hazavigye őket, kibaxxa a kertbe egerészni és elleni (mert hát nekik is meg kell tapasztalni az anyaságot ugye). Dokihoz soha nem viszi őket, elég csodaszer a kamilla tea..oltás, minek is az. Ha megdöglik valami betegségben, hozol helyette másikat ingyen.


Na pont az ilyen gazdi jelölteket akarják elkerülni.

Nyilván te us fogsz macskát találni, hasonló tirpákoktól;pl kinti macskás ismerősök, jófogás.

2023. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!