Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egy energiabomba,...

A macskám egy energiabomba, hogy fárasszam le?

Figyelt kérdés

Tegnap egy órán át sétáltunk a ház körül (legközelebb viszünk egy lasztit), utána pedig pattogós labdát dobáltam neki, picit lézereztünk, utána dobtam neki pár jutifalatot, amit "kergetnie" kellett :D (hogy legyen sikere, ha már a lézert nem tudta elkapni)


Napi fél-egy órát mindenképp játszunk, emellé társult az egy óra levegőzés.


Ennek ellenére még mindig tele volt energiával, részéről akár egész nap eljátszhatnánk, és én fáradnék ki :D


A cicapecája eltörött, most rendeltem újat. Vannak interaktív játékai (mozgásra csiripelő madárka, csapkodó hal, Trixie egérfogócska, meg egy Pepco-s keljfeljancsi) és a labdáival is elfocizik, de semmi hatása.


1 éves ivartalan kandúrka


2023. jún. 15. 13:10
 1/3 anonim válasza:
57%

Adj neki valamit,amivel egyedül is elszórakozik.

Etesd meg,attól leül mint az iszap.

Haverod átjön úgyis baxtatni fogja szegényt,addig se te foglalkozol vele.

Szerezz neki egy másikat,akivel tud őrültködni.

Vagy találj ki valami játékot,amitől a kíváncsiság véget nem érő effektusára nem talál.

2023. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Basszus, a böszme ujjammal véletlenül pirosat nyomtam neked :( Ezer bocs, zöldet szerettem volna - ha írsz még, azokat felpontozom. Miért nincs javítási lehetőség?


A tippeket köszönöm szépen :) Interaktív játéka van, de nem köti le eléggé, pedig próbálkozom.

A kaja nála semmilyen hatással nincs, belakni nem szokott, annyit eszik amennyi kell. (Ennek azért örülök)

Antiszoc tulajdonságom miatt (nem utálom az embereket, csak hamar "lemerülök", otthon egyedül szeretek lenni) nem igazán akad baxtató - a legjobb haverom, szegény, meg egyenesen fél a macskáktól, plusz allergiás is :')

Másik macskát próbáltuk, nem jött össze. Az ötlet amúgy jó, majd próbálkozunk újra, a legutóbbi előhozott egy durva allergiás reakciót nálam (más macskák bundájába könyékig dugom az arcom, és semmi reakcióm nincs) - még mindig szomorú vagyok az "elvesztése" miatt, egy kis angyal volt.


Na, a játék lenne az én tervem is, de eddig nem lett tartós az eredmény.

2023. jún. 15. 14:22
 3/3 anonim válasza:
100%

Lehet egy másik macska passzol hozzá?

Nem egyformák ezek sem.

Játék alatt egyszerű dolgokra gondolj.

Egy apró felakasztott gombolyag úgy tudta érdekelni a kis majom agyát,hogy az hihetetlen.

Pedig nem egy hiperszupi most vedd meg olcsón a bótokban vagy rendelj házhozszállítással pont hú kaliberű dolog!

Tán valami ami téphető még általa is,hiszen vadon élő ragadozó eredetileg.

2023. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!