Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leesett a 2 hónapos kiscicám...

Leesett a 2 hónapos kiscicám a ház tetejéről, lehet komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Betonra esett nagyjából 3 métert, a lábára de talán a hasát is megütötte. Utána ugrott egyet és elfutott, én felvettem. Sántál a hátsó lábára, evett közvetlen utána, de most alszik azóta is. Rá tud állni, lehet így is, hogy eltörte?

2023. jún. 21. 16:03
1 2
 1/16 anonim válasza:
91%
Vidd el állatorvos minél előbb.Lehet olyan baja is ami kívülről nem látszik,de akár az életébe is kerülhet.
2023. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindegy? Dokira úgyse költesz. Ha meghal, szerzel másikat. A te fajtádnál fogyóeszköz
2023. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Félve merem megkérdezni, mi az istent keresett egy 8 hetes babacica a háztetőn..?
2023. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán,hogy került oda?!

Az tanácsolom,hogy minnél előbb vidd el állatorvoshoz és nagyon figyelj rá oda. Nem akarlak megijeszteni,de sokkal rosszabb is történhetett volna!

Mit ahogy előttem is írták lehet,hogy kívülről nem látszik viszont lehet,hogy komoly bajai vannak.

2023. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Az ide válaszolók neveltek már macskát valaha? Mi az hogy hogy került oda? A macskáknak rengeteg tér kell és szeretnek magasra mászni, nekik ez az életük. Néha leesnek, ez benne van.
2023. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha te leesel a betonra 3 métert, mit csinálsz?

Simán elpusztulhat a macskád belső sérülésben, lehet, hogy már most se él, ahogy ezt a választ írom. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy ilyen esetben mennyi ész és alapvető jóérzés szorult bele abba a tulajdonosba, aki fórumokra írogat ahelyett, hogy észveszejtő sebességgel száguldana az állattal a pontosan tudja, hova.

2023. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
5, A nyolc hetes kölyökmacska még csak éppen elválasztódik az anyjától, épp csak kezd kinőni abból a korból, hogy nem esik hasra a saját lábában rohangálás közben. Holtbiztos, hogy a háztetőre nem mászik fel önerőből.
2023. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

5-ös a négyes válaszoló vagyok.

Igen neveltem s jelenleg is nevelek macskát. 3 hónapos kiscica s a házból sem megy ki magától soha csak ha nyitva az ajtó s látja hogy mi is kint vagyunk s akkor sem megy távol tőlem sőt mindig közel van hozzám olyankor.

Az anyától sem szeret távol lenni max úgy, hogy az anyja a konyhában van akkor simán bemegy a helyére aludni,de az is csak egy szobával odébb van. Magas helyekre egyáltalán nem tud felmenni.(Pedig már próbálkozott vele nem is egyszer!) Nem ám még, hogy a tetőre felmenjen!

2023. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Benti cicáim vannak (2 van), csak fél órára vittem ki az udvarra őket. 12-én lettek két hónaposak. Felmászott sajnos az egyik a szőlőn keresztül a tetőre. Épp próbáltam kigondolni hogy vegyem le, mire akkor már le is esett sajnos.
2023. jún. 21. 18:21
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Állatorvos, mielőtt nagy baj lenne...
2023. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!