Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bántja a macska a...

Miért bántja a macska a testvérét?

Figyelt kérdés

Van két darab 1 honapos cicám. Mindkettő fiú az egyik sokkal nagyobb a másiknál. A kisebbik kis szerény még nem is nagyon játszik.


Viszont a nagyobbik az bántja őt ráharap a torkára meg elkapja és rugdossa a hátsó lábaival.


Sok cicám volt még de mindegyik 2 honaposnál idősebb volt mikor hozzám került és egyszerre mindig egy macskám volt...egyik se volt aggresszív, jatékosak voltak (a játékaikat sokszor szétszedtek) de nem harapott egyik se.


Következő héten visszük őket állatorvoshoz.

Addig valasszam őket szét? Már megpróbáltam viszont a kisebbik addig nyavogott míg vissza nem tettem a tesójához.


Pl most is a kicsi nyávog a magyobbik meg a nyakánál le nyomja ez valami agresszió vagy játék?

Lehet csak túlgondolom és jaték, hagynom kéne de nagyon rossz nézni ahogy ezt csinálja a tesojával.



2023. jún. 21. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Mit keresnek nálad 1 hónaposan?! Az anyjuk mellett lenne még bőven a helyük. Dehogy bántja... A macskák így játszanak, szocializálódnak, tanulnak. Hagyd őket békén.
2023. jún. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt keresik nálam egy hónaposan, hogy az anyjuk meghalt, mentett cicák

Gondolom ha ezt te is tudod nem hagytad volna őket csak úgy magukra megdögleni... még ki sem nyilt a szemük mikor már velem voltak és gondoztam őket


Tisztában vagyok vele hogy az anyjuk mellett lenne a helyük.

2023. jún. 21. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Mert olyan, mint Cs.Sz.
2023. aug. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!