Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vitte el a macskáit?

Miért vitte el a macskáit?

Figyelt kérdés
van folyamatosan hozzánk járó környékbeli macska több is, jött a tavasz eltűntek egy időre, most nemrég újra felbukkantak kaját kunyerálni (de mindig szokott nekik kitenni léve maradék) na, most pedig nagy meglepetésünkre felbukkant két kis kölyökmacska is az anyja mellett, de már tudnak menni, nyitva a szemük, játszanak egymással. fogalmam sincs eddig hol voltak, semmit sem hallottunk. ez egy ilyen nyitottabb fás kamra, de átláttuk az egészet, itt eddig nem voltak. szóval felbukkantak a játszadozó cicák, 2 vagy 3 napot itt voltak, de ma az anyja elvitte őket. anyum látta hogy alig bírta el már de a szájában vitte messzebbre a kölyköt a nőstény. volt 1-2 eset hogy közelebb mentem megnézni, és akkor fújt rám az anya, de nem közelítettem jobban, így is méterek voltak. meg napjában többször kimentem megnézni a kerítésen keresztül és olyankor mindhárman csak néztek, de ennyi volt a kontakt. ezért vihette el?
2023. jún. 25. 17:48
 1/2 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
87%
Az anya akkor viszi el őket, ha nem érzi biztonságban őket.
2023. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ma visszahozta őket. nem értem ezt a hurcolászást
2023. júl. 1. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!