Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fog majd kötődni hozzám?

Fog majd kötődni hozzám?

Figyelt kérdés
Nem sokára végre haza hozhatom a menhelyről a cicát, aki örökbe fogadok. Négy éves, régóta bent van a menhelyen, mert eddig nem vitte ki senki. Szerintetek meg fog szeretni idővel engem, fog hozzám kötődni? Nagyon várom már hogy haza jöhessen velem, jövő héten pénteken hozhatom haza!
2023. jún. 29. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fog hozzád kötődni. 🙂 Az első napokban, hetekben elbújhat, feszült lehet, úgy tűnhet, mintha kerülne téged, nem akarna barátkozni. De ez normális. Adj neki időt, régóta menhelyes, nagy változás lesz ez most neki.
2023. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy fog, ezen ne aggódj! Sok minden múlik a cica személyiségétől, ugyanúgy másmilyenek, mint mi emberek. Nekem van több utcán talált cicám, egyiküket hetekig szelídítgettük mire megbírtuk fogni, a másik meg már az első pillanatban tiszta magabiztos és szeretetbomba volt.

Szóval arra figyelj, hogy először az ő tempójában ismerkedjetek meg, főleg, ha félénkebb: adj neki időt, hogy maga fedezze fel az új helyet. A macskák általában először félnek az új helyen, de légy türelemmel. Minden rendben lesz.

2023. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen, a menhelyi állatok a leghálásabbak.
2023. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte biztos félni fog, de amikor tudatosul, hogy te vagy az új konzervnyitója, akkor már rendben lesz minden.


Amúgy a menhelyen hogy viszonyul hozzád?

2023. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Amikor legelőször voltam a cica menhelyen, ő jött hozzám legelőször oda, rám nézett, és oda dugta a kis fejét a lábamhoz, majd többször a kezemhez is. Azonnal hagyta magát simogatni. El is sírtam magam, lehet érezte is a lelki fájdalmamat, nem tudom. Így ő választott engem úgy érzem.:) Több cica is odajött hozzám, de ez a cica aki az én cicám már, nem tágított mellőlem.

2023. jún. 29. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minden rendben lesz. Vigyázz rá.
2023. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen de csak akkor fog ha nem szereted az androidot, a macskak android ellenesek szoval ha te szereted a cica vagyis a kitty nem fog teged
2023. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!