Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb macska száraztáp most a piacon? Eddig Wild Freedom gabonamentes cold river kittent kapott a 8 hónapos brit rövidszőrű macskám.

Figyelt kérdés
Váltanánk száraz tápot. Melyik a jobb? Purizon (csirke-hal gabonamentes) kitten, vagy pedig N&D csirke-gránátalma kitten 1/1 arányban keverve N&D Bárány-Áfonya adult? Köszönöm előre is!

2023. júl. 10. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Enyém a Purizont szereti,most a halas a kedvence.

Szerintem az ilyen áfonyas,burgonyás marhaságok nem jók.

Egy macskáról beszélünk nem egy madarról,annak kell áfonya.

2023. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elvileg azért van benne áfonya, gránátalma, mert sok benne az antioxidáns és de megértem, hogy elsőre furán hangzik. A purizont az enyém is nagyon eszi, viszont azért gondoltam valamivel keverni, hogy kicsit több rostot vigyen be.
2023. júl. 12. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Purizon az első, amit a két rettentő válogatós kandúrom konkrétan habzsol már fél éve. Előtte mindent meguntak max egy hónap után, olcsóbbat is, drágábbat is, már ha egyáltalán hajlandók voltak megenni, voltak gyengébb minőségűek, amiktől fostak is.

Még a Select gold Hair & Skint is szeretik, ennek ráadásul jó nagyok a szemei (csak azért mondom, mert a brit cicák sem kicsik).

2023. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!