Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jó minőségű nedves...

Milyen jó minőségű nedves tápot ajánlanátok válogatós cicának?

Figyelt kérdés

Nagyon válogatós, úgyhogy olyan kaja kéne, amit imádni szoktak a cicák.


Most Purina One-t eszik, azt nagyon szereti, de nekem nem igazán tetszik, mert csak cukros lé konkrétan, és nem jó minőségű.


Olyan jobb minőségű alternatívát keresek, amihez hasonló árban hozzá lehet jutni /online rendelve pl.


(Ennek 2800-3200 között szokott lenni a kilós ára.)



2023. júl. 12. 14:31
 1/6 anonim válasza:
85%

Szia!

A mi cicánk Feringát eszik, imádja. Több ízben van, lehet rendelni olyan csomagot ami válogatás, így ki tudjátok próbálni mi az amit szeret.

Magas a hústartalma, íztől függ mennyibe kerül, de a Zoopluson 2000-3000 Ft körül szokott lenni kilója.

2023. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Shelma. aAchanban vettem 2-3 napja 2000-ért. Elvileg 88% hústartalom. Próbáld meg hátha.
2023. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos a Shelma eledel összetevőinek megfogalmazása is trükkös, olvasd el az összetételnél a csillagos részt is.

[link]

2023. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a Feringat nem eszik. Összetevők alapján jó, de ízre egyiknek se jön be.

Még a kinti kóborok is meghagyják, pedig azok a száraz kenyeret is meg szokták enni.


Bozita jó, Wild Freedom, Rosies Farm is oké

Olyat még nem találtam ami elképesztően fincsi lenne nekik.

A Leonardoról hallottam hogy nagyon jó, azt most fogjuk kipróbálni.

2023. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Jöhetek még tippek. :)

2023. júl. 12. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami számomra legszimpatikusabb összetevők szempontjából az a Real Nature Wilderness alutasakos tápja, erre váltottunk át nemrég. Előtte Concept for Life-ot evett (lazacos vagy marha kitten), azt is nagyon szerette, könnyen tudta enni a falatokat. Zoopluson 3600 Ft/12*85g. Ár/érték arányban jó.
2023. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!