Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Oltás után csomó?

Oltás után csomó?

Figyelt kérdés

Nagy kombinált oltást kapott, amiben a leukózis elleni is benne van. Lassan 3 hete kapta a szurit. 2 napja észrevettem az oltás helyén kb 2 forintos nagyságban van egy csomó a bőre alatt.

Kemény, kör alakú. Nem fáj neki amikor hozzáérek.

Eszik rendesen, nem kedvtelen, rendesen kakálik is.

Az orvos azt mondta hogy 1 hétig figyeljem meg, ha nem tűnik el akkor vigyem be.


Van itt olyan aki járt már így? Tudok tenni valamit, hogy segítsek rajta? (nem írt fel a doki semmit)

Tényleg felszívódhat ez a csomó?

Ha nem, akkor gondolom ki kell műteni, ugye?


2023. júl. 19. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A kutyámnál volt ilyen. Nem kell kiműteni, 1,5 hét alatt nyom nélkül elmúlt.
2023. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell kiműteni, valószínűleg el fog tűnni. Kutyánknak, macskáinknak, sőt, még nekem is volt ilyen csomó. Oltás után teljesen normális. Ha egy hét után nem tűnik el, akkor se pánikolj, simán lehet két hét is.
2023. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A mi cicanknak honapokig megvolt! Szerencsere elmult, voltunk orvosnal is tobbszor, neha kialakul tartos izomcsomo de nagyon ritkan kell mutetileg megbolygatni😊
2023. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, és elég gyakori, hogy ilyen előfordul. Általában néhány hét alatt felszívódik.
2023. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem tapasztaltunk ilyet, pedig 3 cica is van a családban. Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtattatok
2023. júl. 19. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én cicámnak is lett egy csomó a gerincén, igaz, sokkal kisebb.


Először aggódtam miatta, pedig nem fájt neki (hancúrozás közben olyan hátasokat dobott, hogy csak na), meg se érezte.


Állatorvosnak mutattam, mondta ő is, hogy nem kell aggódni, felszívódik. El is tűnt.

2023. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk meg is maradt. Doki azt mondta nem probléma.
2023. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!