Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá a cicámat,...

Hogyan vegyem rá a cicámat, hogy a kaparófát kaparja és ne az ágyamat?

Figyelt kérdés
hiába vettem neki, csak az ágyat kaparja
2010. okt. 14. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Én már beletörődtem, hogy fogynak az ajtófélfáink. :)
2010. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nevelés kérdése, ha karmolni kezdi az ágyat rá kell szólni, elijeszteni onnan, idővel megjegyzi.
2010. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fressnapf be lehet kapni, direkt macsekodnak szoktató füvet. Menj be a boltba elmondod mit szeretnél és egyből fogják tudni.
2010. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kend be valamilyen riasztó, irritáló anyaggal.

No nem a macskát, az ágyat, ajtófélfát.

Talán büdös lesz, de nem csúnya, feslett.

2010. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam a tapétát is lekaparta, és a kanapé volt a kedvence. Aztán karácsonykor felmászott a fenyőfára, ezért fel se mertem díszíteni :) viszont akkor már a fenyőt is kaparta.


Barátom apja vizipisztollyal lövi a macskát ha rosszat csinál, és akkor úgy megtanult már egy két dolgot, pl nem mehet fel az asztalra sétálni.

Persze csak addig tartja magát a macska ezekhez, amíg otthon van a gazádja. Szóval ahogy kilép a lakásból, megint rosszalkodik a macsak :)

2010. okt. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Macskamentával. Lehet kapni folyékony formában is, ha azzal lecsepegteted a kaparófát, tuti oda lesz érte. :)
2010. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A cicák nem szeretik az erős szagokat: fújd, kend be az ágyad lábát valamilyen kölnivel, illóolajjal, akármilyen erős szagú löttyel... ez általában beválik. A kaparófát pedig tedd olyan helyre, ahol a macska minden nap elmegy, ami mellett gyakran megfordul.
2010. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a freshbe...spray formátumban mentát..amivel befújod a kaparófát,az odavonzza majd... na meg ha az ágyat kaparja rászólsz, tapsolsz egy nagyot...nálam nem tesznek tönkre semmit...
2010. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

23:07-es vagyok.


A macskamentára gondoltam:), így már beugrott a neve ahogy többen írták.


Amikor az én macskám olyat kapart amit nem kellett volna, spricnivel ráfújtam egyet. Mivel nem szeretik a vizet, nem sokáig próbálkozott a kaparással:)

2010. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!