Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kakil a cicám az alom...

Miért kakil a cicám az alom mellé?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött ez a dolog a cicámnál. Rendesen használja az almot, de időnként gondol egyet és az alom mellé, mértani pontossággal az előszoba közepére kakil. Tiszta az álom, minden nap takarítom. Egy éves elmúlt a cica, ki van ivartalanítva már több mint fél éve.
2023. aug. 4. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Történt bármi változás az életetekben?


A cica jól van? Aktív, van rendesen étvágya, kíváncsi?


Stressz vagy betegség jele szokott lenni, ha nem rejti el a végterméket.

2023. aug. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semmi változás nem történt.

Ugyanúgy aktív, játszik, nagyon jó étvágya van.

Nem minden alkalommal kakil ki, 10bol 2x rakja az előszobába a kakit. Ezen kívül ugyanúgy rendesen használja az almot.

2023. aug. 4. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Lehet jó lenne,ha vennél még egy almosládát. Talán csak kevesek a helyet. Nincs jobb ötletem.
2023. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

*kevés neki a hely

Bocsi autocorrect

2023. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a stressz kizárva, akkor szerintem is az alomtálcára kényes. Tegyél neki ki még egyet.
2023. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.


Édesanyukámnak van 5 cicája. Ebből 3 tökéletesen használja az almot.


Egy van, aki nem tudja elkaparni, mert folyamatosna az alom szélén lévő műanyag karimát kapargatja és utána csodálkozva szagolgatja a cica, hogy még mindig érezhető, így van, hogy perceking csinálja ezt. Persze néha sikerül neki eltalálni.


Ilyenkor általában később egy másik cica besegít neki és elkaparja neki.


A mási ebből a szempontból problémás cica, meg időnként úgy helyezkedik el, hogy a végtermék kiesik az alomból.


Szimplán ilyen.


Van 2 alom is. Mindekettő elég nagy és így is megtörténik.


Szerintem nem lehet semmit sem tenni ellene.

2023. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én arra tippelnék, hogy ha már belecsorgatott, és nem tetszik neki, akkor megy mellé.


De volt egy ismerősömnek egy kandúrja, amelyik rendszeresen bement abba a lengőajtós budiba, a segge még kívül volt, és kiszart a budi elé.

2023. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!