Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kakil a cicám az alom...

Miért kakil a cicám az alom mellé?

Figyelt kérdés
cám mostanában nem hajlandó a wc-be kakilni, hanem a tál mellé, ami nagyon zavaró. Ha az alom teljesen tiszta akkor se kakil bele inkább fogja és mellé a földre végzi a nagy dolgát pedig semmi sincs benne még pisi se. Már próbáltam, hogy hátha az alommal van a baja váltottam is, de akkor se megy bele kakilni. Nagyon idegesít ez a dolog régebben simán bele ment és nem volt semmi gond ha észre vettem

#marcs
2017. febr. 1. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős cica? Lehet kinőtte a tálat? Vagy túl "nyilvános" helyen van, s zavarja, hogy nézik.
2017. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy kicsi neki az alom? Látod is hogy mellé kakil vagy úgy kakil mellé hogy benne van de nem fér el.
2017. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ki kéne próbálni másik alomtálcát(akár fedettet) és akár más helyre átteni. és mindig beletenni a kakiját az alomba
2017. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Biztos elfelejtette, hogy hogyan kell mutasd meg neki.
2017. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!