Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskába maradt a varrat?

Macskába maradt a varrat?

Figyelt kérdés
1 hete volt varratszedésen és most vettem észre, hogy maradt még benne. Figyelmetlen volt az orvos? Vigyem máshová, hogy szedjék ki?
2023. aug. 7. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hogy vetted észre? Van belső varrat és külső is. Vagy lehet az egyik felszívódó. A dokit kérdezd meg.
2023. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, vidd vissza! Mi is igy jartunk, nem vittuk vissza, mondvan az orvos ugyis tudja mit csinal. Annyira elfertozodott neki, hogy ujra kellett muteni…
2023. aug. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Hátán volt és lattam, hogy ott még zöld, aztán rálestem, hogy szőr e olyan vagy sem.


Nem felszívódó mert ugye "kiszedték".

2023. aug. 8. 00:01
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Hívd fel a műtétet végző állatorvost holnap (vagyis ma).
2023. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, te is nyugodtan kiszedheted egy fertőtlenítővel áttörölt hegyes kisollóval. Egy perc az egész!
2023. aug. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 nemtudom kiszedni, mert nem tudom egyszerre megfogni a macskát, meg szedni ;). Sajnos nincs négy kezem.
2023. aug. 8. 05:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Nalunk a kutya ivartalanitasa utan maradt benne 1 pici darab, en is csak varrat szedes utan vettem észre par nappal, kis borvago olloval, szemoldokcsipesszel kiszedtem neki, de ő nem rugkapalt. Ha nem megy egyedul, akkor vidd vissza az allatorvoshoz, szedje ki. Nem jo, ha bent marad.
2023. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hajlamosak bennehagyni. Az én esetemben is maradt benne műtét után, pedig azt hinnéd, az emberekre jobban figyelnek...
2023. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!