Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Parazitairtó csepp felírásnál...

Parazitairtó csepp felírásnál vinnem kell a macskát is?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha hülye kérdés - itt anonim kevésbé ciki megkérdeznem, mint a rendelőt.


A macskám kombinált cseppet kap, mindenféle parazita ellen (bolhától a kullancson át a szívféregig)

3 hónapra való adagot vettem, majd jövő hónapban kell vennem az újabb adagokat.


Ezt a spot-ont csak receptre adják, vagy az állatorvostól lehet megvenni. Akkor megvizsgálta a macskát, hogy biztos nincs-e szívférgességre utaló jel (ugye akkor veszélyes a csepp használata), onnantól minden hónapban rendes időben cseppentettem, és a cica is teljesen jó bőrben van, biztos nem fertőződött meg a szívférgekkel (jelentem ki én, akinek semmilyen állatorvosi végzettsége nincs :D)


Az állatorvos nincs túl közel, a cicát stresszeli az utazás. Természetesen ha vinni kell, akkor viszem, de igyekszem elkerülni a felesleges stresszhelyzeteket.


2023. aug. 21. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam vinni a macskát, amikor időnként gyógyszert íratok neki. Minek is vinném? Benne van a rendszerükben, hogy mi a baja.
2023. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vinni a cicát. Amúgy direkt vannak olyan kereskedések, táposboltok, amik kapcsolatban állnak állatorvosi rendelővel, tehát még az állatorvoshoz sem feltétlen kell elmenned, el tudják intézni a recept felíratását az orvossal, neked csak ki kell váltani, de van, hogy a kereskedés is kiadja.
2023. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!