Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska lehet féltekeny...

Egy macska lehet féltekeny egy gazdájához nagyon közel álló emberre?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez egy meglehetősen buta kérdés. Szerelmem macskájáról lenne szó, ha ott vagyok nem jöhet fel az ágyra, néha kizárjuk mert engem zavar (intimebb dolgolnál), ha ott vagyok engem figyel, ahogy a párom ölelget sinogat azt figyelte.


Amikor az állatot meg akartam simizni fujtatott még oda is kapott (szerencsére vágva van a karma), párom csúnyán megszidta.


Eddig nem volt ilyen vele. Féltékeny lehet rám?



2023. aug. 24. 23:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem féltékeny, hanem nem ismer téged és fél tőled.

Azért fúj és kap oda, mert fél. Ne erőszakold rá az érintésed, te egy idegen vagy neki egyébként is.

"Csúnyán megszidta" ez mit jelent? Csak mert a macska nem érti a "csúnyánt", és remélem nem arra célzol, hogy bántottátok...

Az, hogy figyel téged, szintén annyi, hogy szemmel tart, mert nem tudja, ki vagy, mi vagy, éa nem bízik benned.

2023. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Rászólt erélyesen, mert ö nem szereti, ha a macska így viselkedik.
2023. aug. 24. 23:50
 3/23 A kérdező kommentje:
Rendszeresen vagyok ott, szóval ez fura, eddig nem ilyen volt a viselkedése.
2023. aug. 24. 23:51
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

Mióta rendszeresen?

Amúgy simán lehet, hogy érez rajtad valami szagot, amit eddig nem.

2023. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Már majdnem egy éve.
2023. aug. 24. 23:54
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Akkor nem vagy neki idegen, valóban. Ettől még nem biztos, hogy kedvel. Lehet, hogy erőszakos vagy vele, nem tartod tiszteletben a határait, érzékeli, hogy nem kedveled, stb. De biztos nem féltékeny.
2023. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mikor a barátom rászólt, utana lehetett simogatni. Amúgy kedvelem, aranyos macska, csak néha zavar.
2023. aug. 25. 00:02
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
A macska jó emberismerő. Ha valakit nem kedvel, annak oka van. Általában a macska hamarabb jön rá az ilyen dolgokra, mint gazdája. De aztán ráébreszti..
2023. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk kisbabára féltékeny. Már 9 hónapja olyan hisztiket levág ha itt a baba, hogy az hihetetlen
2023. aug. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%

9:


Vigyázzatok a baba szemére, nehogy belekapjon

2023. aug. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!