Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Kis cicák születte...

Mit tegyek? Kis cicák születtek az udvarunkba?

Figyelt kérdés

A szomszédunknak van egy macskája, a mi fás kamránkban szülte meg a kis cicáit. Lett öt cica. Apám szólt nekik, azt mondták nekik nem kell, fojtsuk vízbe őket. Össze is kaptak, hogy ez nem a mi dolgunk lenne. Na én ezt nem engedtem, ki harcoltam, hogy várjunk ezzel, mert szerintem el lehetne ajándékozni őket. Ma már virgonc kis szőr gombócok, de még egyiket sem fogadta el senki. Kb.3-4 hónaposak. Hírdettem face book-on, de semmi. Nemrég szólt apa, hogy nem maradhat nálunk egy cica sem, a jövőhétig kaptam időt, különben "megoldja Ő"...

Ezt mondta, de nem mondja el, hogyan, így a legrosszabbra gondolok. ( Azt tudom, hogy nagyapám, ha nem akart kis kutya kölyköt a születésük pillanatában el ásta, vagy földhöz vágta őket.) Láttam a kamra polcon patkány mérget, félek, hogy emiatt vették.

Mit csináljak? Létezik cica menhely, olyan ami házhoz jön cicákért?


2023. aug. 27. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az állatok háziasítása óta bevett szokás hogy megölik a nemkívánt kölyköt.Ez több tízezer éves gyakorlat.
2023. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez undorító és kegyetlen!
2023. aug. 27. 13:28
 3/3 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

#1


“Az állatok háziasítása óta bevett szokás hogy megölik a nemkívánt kölyköt.Ez több tízezer éves gyakorlat.”


Legközelebb ha fáj a fejed akkor kérj meg valakit ,hogy egy kővel üssön egy lyukat a koponyádon. Régen így próbálták gyógyítani a fejfájást, ennek szintén többezer éves hagyománya volt… Elvileg már kijöttünk a barlangból. Léteznek fejfájás-csillapító (ide értve bármit a rendszeres vízfogyasztástól kezdve a gyógyszerekig) ahogy ivartalanítás is.


Kérdező, keresd fel a legközelebbi menhelyet vagy esetleg sintértelepet. Ne csodálkozz ha tele vannak, sajnos ez az eredménye ennek a rendkívül felelős állattartásnak.

2023. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!