Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska fülatka kezelés mennyib...

Macska fülatka kezelés mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
kezdetleges és nem olyan vészes még, de kíváncsi vagyok mennyire számíthatok ha elviszem állatorvoshoz

2023. aug. 28. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én macskámnak a doki egy rácsepgetető oldatot adott, NexGard Combo-t, amikor fülatka gyanús volt, mert kopaszra kaparta a füle előtt a fejét. Ez olyan 4000 Ft körül van. Ha vizsgálati díjat is kér a doki, akkor az változó, 3000-től 6000-ig terjedhet.

Ez a csepp egy hónapig hat, először úgy tűnt javul tőle a cica. Aztán a következő hónapban megint vettem rá cseppet, akkor tört ki rajta valami allergia a csepptől és sebesre vakarta a fejét. Azóta nem tettem rá semmilyen cseppet, viszont nem is fülatkás.

2023. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!! remélem már jól van a cicus:(
2023. aug. 29. 00:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm, már jól van a cica, azóta nem vakarja a fejét és a fülét.

Nem állítom, hogy a csepp okozta másodízben az erős fejvakarást, mindesetre, miután lejárt a második cseppentés hónapja, megszűnt a vakarózás is, és a fülprobléma is. Azóta nem teszek rá semmilyen cseppet, de nem is jelentkezett ez a probléma.

NexGuard Combo cseppel megpróbálkozhatsz állatorvos nélkül is, ha van a közeletekben olyan állatpatika, ahol kiadják neked recept nélkül. Általában kiadják egyébként.

2023. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én hétvégén szaladtam el vele dokihoz (+10.000 hétvégi díj), és azzal együtt fizettem kb. 40.000-et egy Pesti rendelőben. Be volt gyulladva a füle, de nem kellett bódítani.


Kaptam gyógyszert és fülmosó folyadékot, az is benne van az árban

2023. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!