Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb mennyi idő alatt találnak...

Kb mennyi idő alatt találnak gazdára macskák?

Figyelt kérdés

Teljesen magam alatt vagyok. Találtunk két kóbor kölyköt, egy gyönyörű, vörös kandúrt (benne nagy reményem van) és egy kis cirmos kislányt. Gőzerővel kezdtem nekik gazdit keresni, mert a menhely ugyan azt mondta, vihetem, de nem veszik fel azóta (azt mondták, hívjam őket, mielőtt indulok, hogy nyitva legyenek).

Mi nem tudjuk őket megtartani, de nem tudtuk nézni, ahogy éhen halnak, esetleg idekölykeznek még. A felnőtteket ivartalanítva visszaengedjük, de ők olyan kicsik... Próbáltam facebookon, állatorvoshoz adok majd be plakátot, meg jófogást próbálom, hátha... Van ötletetek, mi mást tehetnék?



2023. aug. 29. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg plakátokat elhelyezni. Ha van a közelben falu akkor ott is. Biztos valami idős néni befogadja.
2023. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A menhelyeknek sajnos már szinte semmi helyük nincs. Próbálj meg ismerősök között találni olyant aki szeretné őket, vagy ha nem is őket legalább egyet. De kérlek mindenféleképpen olyan helyre add őket, ahol lesznek velük foglalkozva és ahol a gazdi is normális:)
2023. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Facebook fórumokra csoportokra tedd ki a témát l
2023. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ismerős nem játszik sajnos. :( Remélem, hamar gazdisodnak.
2023. aug. 29. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem fognak. A civil mentők és a menhelyek is ezért vannak teli. Azemberek nem ivartalanítanak, ezért annyi a macska, mint a szemét. És,ami azt illeti, sokszor úgy is állnak hozzájuk.

Sajnálom.

2023. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!