Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb alom? (Nem...

Melyik a legjobb alom? (Nem büdös, nem szóródik)

Figyelt kérdés
Eddig hagyományos csomósodó almot használtunk. Az abból a szempontból jó volt, hogy a szagokat elszívta. Viszont hiába van fedett alomtálcánk, mindig kiszóródott valamennyire. Most kúszó-mászó kisbabánk van, úgyhogy minimális almot sem szertnék a padlón. Vettem ilyen Soya prémium növényi rostos almot. Abból a szempontból bevált, hogy nem szóródik ki. Az az 1-2 szem ami mégis kikerül meg könnyen észrevehető, azonnal fel lehet szedni, nem az van hogy a talpam alatt érzem csak csikorogni. Viszont iszonyat büdös. Pedig minden nap tisztítom, de az egész lakásban állatkert szag van, közvetlen tisztítás után is. Úgyhogy ez sem jó. Van valami ami egyszerre tudja a kettőt? Szilikon almot nézegettem, az milyen? Az ár nem számít most ebben, csak tényleg valami olyat szeretnék ami nem szóródik és nem büdi.

2023. aug. 30. 10:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szilikátosból is van csomósodó változat (tigerino crystals fresh, MultiFit Diamonds), ezek amúgy elég durván csomósodnak viszont kis szemüek és elég rossz rálépni mivel érdesek.

Bentonitosból talán a premiere carbon xl multicat a legjobb eddig amit próbáltam, talán széthordásra/szagra/porzásra is messze jobb az átlagnál, az ára az meg olyan amilyen.

Esetleg macskaalom elé ilyen gumiszőnyeg, hogy megfogja az almot, vagy az ajtóra ilyen baba kerités amin még a macska átfér de a gyerek nem?

2023. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!