Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy foglaljam le a macskám?

Hogy foglaljam le a macskám?

Figyelt kérdés

A cicámnak nagyon nagy a játék igénye, nem tudok vele ilyen sokat jatszani. Illetve milyen új játékokat probálhatnék ki vele?

Szoktam neki játékokat dobálni neki, a botos játékot is huzgalom elotte, szokram neki jutalomfalatokat dobálni. Alufolia golyo, cipofuzo, van ilyen kör alakú játéka amibe tudja a labdát gurigatni. Ezeken kívül valami otlet?



2023. szept. 2. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Kínai boltban, pepcoban, fressnapfbanes az összes állatos webáruházban megvettem az összes fajta játékot nekik, de a kedvencük a cipőfűző, zöldborsó, szatyor 🤣

Bármit kitalálnak, bármivel elszórakoznak, egymással is kergetőznek, birkóznak.

2023. szept. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az enyem a szivacsokat imadja, szerencsere nem tepi oket szet, csak imadja cipelni a szajaban

De egy ido utan azt is megunja.

Ugy erzem sokat unatkozik ez tenyleg lehet vagy en aggodom tul?

2023. szept. 3. 00:04
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Csörgőlabda, apró plüssök
2023. szept. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Honnan gondolod, hogy unatkozik, az őrületbe kerget? 🙂

A cicák imádnak aludni, fetrengeni, punnyadni, ha unatkoznak, akkor addig pörögnek, míg meg nem unod, és bele nem mész valami játékba.

Nekem legalábbis nem nagyon volt olyankor választási lehetőségem, egyértelmű volt, hogy unja magát, és az én feladatom a szórakoztatása (legalábbis szerinte) 😀

Egyébként nálunk is a cipőfűző volt a legjobb játék...

Vagy ha a saját energiáiddal szeretnél spórolni úgy, hogy az övét kicsit levezeted, akkor próbálkozhatsz cicalézerrel, ha szerencséd van, akkor elrohangál utána 🙃

2023. szept. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
75%
A miénknél a plüss, puha gumis és szivacsos ping-pong méretű megharapható labdák az önszórakoztatás fő kellékei. Ha nagyon pörög és le akarom kötni mert történetesen nem érek rá vele foglalkozni akkor feláldozok egy nagyobb kartondobozt, v bevásárlószatyrot, egy tőlem távolabbi helyiségben.:D
2023. szept. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dzsaszi2 válasza:
Húzogass a macska előtt cipőfűzöt.
2023. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!