Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell használni ezeket...

Hogyan kell használni ezeket a kajával megtölthető játékokat? Melyik a legjobb, melyik foglalja le legjobban a kutyát?

Figyelt kérdés
Pl a Kongról tudok, de az istennek nem jövök rá, ebbe milyen kaját kéne tenni és hogyan, hogy tényleg órákig lefoglalja, hogy kiszedje belőle :)

2022. okt. 1. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni bele való kekszet, amit nehéz belenyomni, és kibányászni is. Viszont ez elég drága.

Én májkrémet szoktam belenyomni, de volt, hogy jobb híján kemény háztartási kekszet erőszakoltam bel, azzal is elvolt egy ideig.

2022. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és órákig azért nem fogja lefoglalni. Arran én szép méretes marhalábszár csontot ajánlanék. Na azzal hosszasan el tud bíbelődni.
2022. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én májkrémet rakok a kongba.

Az első probalkozasoknal eléggé kifaradt a kutyam, de aztán most már fél óra alatt kinyalja.

Tavaly szilveszterkor adtam neki éjfél előtt 10 perccel, hogy ne a durrogtatasra figyeljen. A kritikus időszakot atveszelte így.

2022. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!